Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

lilabmw
ahoj lia no zbalena som este neni opku mam vo štvrtok tak mam čas až zajtra večer.čakala som na predoperačne vysledky troška sa to pretiahlo ešte zajtra idem pre zvyšne

angie77

janika1531xx

a prečo sa nedáš do galerky?, obkukali by sme my teba a ty nás? ked si už po, aj si na toto forum prispievala dávnejšie :)

janika1531xx

angie77 no teraz mám ES 350ml a v oktobri idem na reopku .Nemohla by si mi poslať tvoju fotku pred a po na moj mail ?

Luca123

Didi10

ja mam tiez 176/56 a dal mi 450ml gulate,VS tak tiez zvazujem.Moje jednotky a pak take velke...ale dam na Dr.ten vie co chcem a myslim,ze je odbornik oN.

angie77

Vies co,za posledne styri dni vysym ste v galerii a prrchadzam si prsa a mam taky pocit,ze kazda ich ma po pol roku az roku vacsie nez po opke...tak som sana na seba zvedava:)

angie77

baby

inak ja to nechápem, ja som bola v tom že mám cez prsia stále 92 cm tolko som mala po opke, ale ja mám teraz že 94 cm a to sa snažím ani nedýchat ked som sa merala ...je toto možné pri mojich 370ml a žiadnom základe? pred opkou som mala cca 83-84 ja mám pocit že mi rastú či čo:)) dnes mám presne 4 mesiace po

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk