Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

baby su nejake tabulky na tie implose, lebo ja som si nezapamatala projekciu mojich a celkom by ma to zaujimalo...mam Nagory 420 stredny profil anatomy...ako zistim projekciu??

bianchita

ahojte.mate tu niektora skusenost s tym, ze ked sa predklonite a vyrovnate spat citite ako keby take prelievanie v prse? mam 3 tyzdne po OP a jemne sa mi zvlnil silikon v pravom prse a presne v tom istom citim aj to prelievanie. nebude potreba vymena silikonu.prosim o radu, dakujem

question

majka ..ja tu nechcem vyvolat nejaku burlivu reakciu, len po dohovore s dalsimi doki mi boli odporucene ine znacky ako ES.. a preto chcem aj zmenit znacku, neviem co bude ak s tym doki nebude suhlasit...

question

angie inak krasne si napisala, ja mam uz tiez 33, rozvedena a idem to urobit pre seba.. cakam na to 15 rokov.. ale baby ja mam este trosku iny problem, netusim kto mi bude pomahat s dcerkou, bo nasi to vediet nemozu, by ma uplne odsudili.. a tak neviem ako to zvladnem ... ale bude to stat za to ..

question

rozalka a mahuliena, Vam dvom som uz skladala pochvalu a tusim si zoberiem foto do mobilu, ze taketo si prosim:):)

question

baby inak clovek tu neni par dni a potom citam 18 stran dozadu..
lucia123 ja idem opat na dalsiu konzultacku k cerveneovi buducu stredu, bo ja sa 450ml bojim ako cert svatej vody, a navyse hcem zmenit znacku silikonov..co mi sice sestricka povedala, ze nerobia, ale skusim, chcem ine ako ES a nagory .. a lucka inak ja som od teba o cca 8 cm mensia a cca 6 kila lahsia a mne tiez dal 450 VS ES..ale dalsi dvaja doktori mi povedali, ze ano zmesti sa, aaaale nebude to ten prirodzeny efekt ako chcem..tak idem este raz na pokec...