Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

ewelka slubujem ze hodim dnes ako mi mala zaspi, ale ked ja nemam foto pred. nenasla som v telefone ani jednu fotku, ked ma doki kreslil nestihla som sa odfotit hehe mozno to bolo tou naladovkou ze mi to bolo jedno :-)

gabbyy

nela7 ahoj nemam, ja vlastne ani nemam photo pred, videla som fotky cez kamosku..
jaruska no ja som na tom podobne ale vlastne je to tak od zaciatku. posielala som aj fotky dokimu a kecala som s nim a zatial je to zevraj ok, zevraj bolesti nie su vynimocne, tak mozno nam to iba dlhsie trva.. teda dufam bojim sa kontraktury.. baby inak mala to tu niektora z vas??
ewelka moja vidis sme rovnako 4 tyzdne po a ja by som stihla uz odrodit 4 deti, po porode som bola fit do 2 dnov a po tomto stale v bolestiach. nechapem... ten lavy ma velmi hneva..
vies co este mam poooperacnu ale kupila som si aj 3 normalne a celkom mi uz aj sadnu ( inak baby tu v uk sa az cudovala ked som pytala kosticovu zevraj tu praveze davaju bez.. a sedi mi tu 75D tak sa snad uz nezmensia :-)
angie ano bohuzial, keby som to ja blba vedela pred opkou co znamenaju tie cisla..

ewel007

Matilda

Ja budem tiez zlatko este tento tyzden v skafaci,ale od pondelku zacnem nosit podprdy,ale v noci budem este v skafaci ;-)
No ja som si skusala moje podprdy,a dve su mi dobre,taka cierna a ruzova,bezkosticova,co som nosila aj pred tym,len ich mam poriadne napratane,ale netlacia,takze tie si necham ;-)
Bola som v NY,maju s novej kolekcie par model a Dckovy kosik vyzeral ako E alebo F :-)) tak pojdem skusit

matilda1

ewel

dakujem cicka no na tie tvoje nemam ty ich mas super:)))nosim este skafacik den noc aj v praci mi je lepsie v nom cez vikend som bola skusat podprdy tak 75D mi sedia najlepsie predtym som nosila B alebo C zalezi aky je strih ale teraz ked si tu C dam tak mi trcia trochu bradavky ved este uvidim ked uplne sadnu mozno ich tam napracem:))mam sa inak dobre zatial ma nic neboli prska mam makke aj jazvy mam pekne som oki dakujem za opytanie.a ty?uz nosis podprdy?

ewel007

Matilda

Ahoj zlatko,aj ja som prave kuk tvoje foto,mas ich nadherne,uplne k tebe sedia,oplatilo sa ist do reopky ;-)
Uz nosis podprdy? Ake? A velkost?:-))
Mam sa oki,trochu ma pobolievaju od vcera,mam mat svoje dni..
Teba kamosky kocky posluchaju dufam :-)

Gabbyy

No ahojky moja,minule som pisla,ze co je s tebou,som rada ze si sa ozvala :-) neboj kazdy den bude lepsi a zachvilu ani nebudes vediet,ze si bola na opku :-)
Nosis uz podprdu ci este skafacik?;-)
Hod pls fotoooo :-)

matilda1

jaruska 222

ahoj moja ja som tiez asi mesiac aj trochu ale po reopke citim sa fajn..ale po prvej operacii som mala aj ja dlhsie zotavovanie a ked uz aj pracujes je mozne ze si sa trosku natiahla a teraz ta to bolka.ja ked som nieco nevedela alebo som sa bala kazdeho pichnutia som napisala doktorovi presne ako sa citim ze co by to mohlo byt kazda mame strach ci je vsetko v poriadku a u kazdej je to ine.a ked mi doki odpisal co a ako bola som kludnejsia a hned si ma aj zavolal asi o dva dni aby som sa prisla ukazat a popozeral ma prehmatal prsia a uistil ze je vsetko ok len to chce cas takze podla mna doktorovi kludne napis ako sa citis.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk