Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

lila
dík ..si zlataá....bude nám to stačiť aj na cvičenie?...lebo cvičíme ruttinu a jumping..... tak asi preto doki povedal že pevnejšiu... bojíme sa nech niečo nepototo..

lilabmw

mamita

normalnu sportovku si kup ziadnu extra specialnu podla mna az tak neni treba a inak taka fakt pevna kukni otto.sk od his je to to tusim su take drahsie ja pouzivam klasicku na beh a v pohode.

mamita

ahojte
babenky čo už máte dlhšie po..potrebujem súrne poradiť.....akú poprsenku si mám zadovážiť na beh?...doki vravel že nejaká so všitým spevneným pásom ale surfujeme s kámoškou po nete a nevieme nič nájsť...poradte nám kde a akú značku si máme pýtať...Ďakujem

gabbyy

Smejo Urcite si daj gulate ja Som po 2 deťoch a tiez som bola hore kost a koza a vyplnilo to pekne anatomy by bola chyba v mojom prípade

smejo251

Lucia83
Lucka mne najprb povedala ze kvoli previsu anayomicke ale tetaz povedala okruhle 300 a 325 kubikove si objednala a ze uvidi.preto som z toho vymetena ze najprv anatomi a tetaz okruhle.ze preto okruhle aby sa mi to trochu vyplnil ten vrch lebo ze tam mam dost prazdno

gabbyy

Matka tak tie co som mala na stole pred opkou boli 450 a na 100 percent 5.3 kedže aj doki vravel že je to xtra 0.4mm ako 400vky
Luca nie nemám ale pridam

Lucia83

Smejo
Tak tvoje budu urcite pekne, teraz som si mrkla v galerke ake mas. Ja som mala vacsie skapaciny ako vesiaky. Ty si na tom ovela lepsie :-). Budu urcite paradne. Ja mam anatomicke, lebo som aj chcela ale aj dr mi ich odporucil kvoli ovisnutiu. Ty ku komu ides a ake si davas uz vies?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk