Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Babule,

chcem vas pekne poziadat, ak by ste niektora z vas ci vasich kamaratok rusili termin konzultacie u Cervena, mala by som seriozny zaujem o termin. Ja sice budem obvolavat Novamed kazdu moznu chvilku, ale skusam to aj tu, kedze tu vela babeniek chodi. :-) Dakujeeem

SILI123

Luca123:
No ja idem 9. mája... ,tak to chvílku po Tebe....Fuha, tak to termín si dostala neak rýchlo. Tiež som si dala guľaté 325 ml stredný profil, meriam 167 cm a vážin 54 kg...Nemám žiadne foto, ale mám také slabé B a vkladať mi ich ide od spodu... Trochu sa bojím ,ale veľmi sa teším...len stále rozmýšľam, či nebudú malé...

Luca123

SILI123

ja ma opku 27. April. Meriam 176/56 a dal mi 450ml okruhle. Tak som. Ola prekvapena,ze nejak vela ale teraz ked si pozeram galeriu tak sa mi to nezda moc len som si neni ista tymi okruhlymi...ty kedy ides? A foto mas v galerke?

cicimici

angie77

jeeeej dakujem od teba to vela znamena..tvoje prska su tiez uplne ze super..a no ono to s tym trickom bolo tak ze to bolo take stare a som niekde na nete videla navod tak reku skusim a som si ho vystrihla a tym vystrihom som ho ale nosila na zadu az do teraz pokym som si nedala prska :DDDD hehe teraz ho nosim opacne aby som mohla trosku provokovat mojho chlapa ;)

zoe
dakuejm moja ako pisu babenky aj ty sa uz budes za chvilinku vytesovat a lutovat nebudes urcite to sa neboj :)

SILI123

Luca123:
No ja som z neho tiež bola unesená a aj prácu čo som od neho videla bola super... len rozmýšľam, či som neurobila chybu, že som si dala objednať malé implantáty...Ty si si dala akú veľkosť? A kedy máš termín...?

SILI123

Luca123:
No ja som z neho tiež bola unesená a aj prácu čo som od neho videla bola super... len rozmýšľam, či som neurobila chybu, že som si dala objednať malé implantáty...Ty si si dala akú veľkosť? A kedy máš termín...?

angie77

ewelka

ďakujem :)

vieš neviem či ti poradím,ja som s váhou nikdy nemala problém, ale teraz po opke a hned na to vianoce,do toho som prestala fajčit, takže tiež som pribrala asi prvý krát v živote :)))...mne pomohlo vylúčit úplne pečivo a rýchlo sa to vrátilo do pôvodného stavu a teraz som si bez pečiva tak zvykla že sa už k nemu nevrátim..jem všetko,aj párky napríklad :)), ale nedala som si k nim rožtek ale zeleninu, hlavne mrkvu čerstvú už sa dá kúpit mladá...no a vylúčila som aj jogurty, mlieko a z mliečnych výrobkov jem len syry...

Luca123

SILI123

Po konzultacii z piatku dom unesena.Nikdy som nestretla lekra,ktory by si bol taky isty a robil svoju.pracu s vasnou. Aj keby som nechcela,tak po tej konzultacii,by som si prsa musela dat.Vie sa predat! Je ludsky a priamy,je proste ToP! Priatel je strasny frflos na ludi ale ked pri tej kpnzultacii bol,povedal,ze je uplne genialny... Tak asi taky nazor,tesim sa na neho pri opke:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk