Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Elissa

nie, ja som bola u Očenáša, ja som nechcela dlho čakať, lebo fakt som veľmi váhala či do toho íst, ešte by som si to rozmyslela..a teraz som štasná preštasná, každý den ked sa pozriem do zrkadla ďakujem Bohu že ma k tomu doviedol aj ked trošku neskôr ale predsa :) je to naozaj krásny pocit a to píšem ja, čo si viem naozaj veľmi, veľmi vážiť život a všetko čo prináša...naozaj by som to dopriala každej, ktorá sa cíti teraz tak ako ja pred opkou...

zoe23

angie77

anoo len navnaď, ja uz sa chcem zbavit konečne tychto pochybnosti hnusnych :)
A potom si snad uzijem aspon druhu polku augusta tak ako vy ostatne "po" :)

Elissa

angie77

pekne si to napísala, naozaj, dakujem za príspevok. Velmi dobre mi padol. Ja mam dnes taky "vahaci" den, tiez rozmyslam nad komplikaciami, ani nie bezprostredne po opke, ale skor ako sa budu prsia javit casom, po niekolkych rokoch. Ale ja som takto vahala, aj ked som si isla dat operovat oci, lebo som neratala s tym, ze budem mat iny typ operacie (zlozitejsi). Ale povedala som si, ze ked som uz do toho sla, tak to doklepem do konca a teraz je to pocit na nezaplatenie (aj ked to stalo sakra vela penazi, nelutujem to). Ty si bola tiez u Cervena? :)

angie77

ja dnes navnadím asi všetky ženy ktoré váhajú, lebo do mňa vošla taká euforia štastia...neviete si ani predstavit tie čo čakáte na opku aké to je úžasné nemysliet na to čo si oblečiete aby vám nikde netrčala vypchávka, alebo aby netrčali ramienka, teraz ramienka zložím a podprda má na čom držať..zááázrak :)))

angie77

baby a konečne leto bez prepchatých podprd vypchávkami... hnusné lepiace sa na telo... len šastočky a nič pod nimi :)) a holé chrbty..tričká bez ramienok..bikiny bez vypchávok...konečnéééé... :)

angie77

zoe23

presne tými pocitmi som prechádzala aj ja, stále som sa niečoho bála, čo ked to nedopadne dobre, čo ked sa neprebudím, čo bude s malou a s manželom, čo na to povie okolie...ako to zoberie mamina ...nakoniec všetky výčitky boli zbytočné, mamina aj ked má 60 rokov ma podporila aj s ocinom a okolie si to ani nevšimlo..ja budem mat už 36, takže lutujem že mi tak dlho trvalo pochopit že komplexu sa nezbavím len tak, že s tým musím niečo robit, že to bude stále vo mne...až taká straá koza som pochopila že je to môj život a máme si plnit sny, lebo život máme len jeden :)

zoe23

angie77

a presne presne si to vystihla, ze "prsia nie su dolezite" vravia len tie ktore nejake maju - neznasam tu vetu :D

A tiez milujem ked niekto povie, ze si to davame kvoli chlapom :D:D:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk