Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martinaa1

Sandritta
ahoj aj ja som bola v Avelane v Nitre , ale tam som pôvodne isla na zväčšenie prs vlastným tukom, ale povedal mi že mi nema odkiaľ zobrať tuk....
Mám 172 a 59 kg... pod prsiami 75 a nad prsiami /v okoli pazuch/ 85. /Povedala, že mám veľký sval a tam sa zmestí 500ml a že keby dala 375 tak to bude "malé" . A vraj 500 budu vyzerať prirodzene... No mne sa to skôr zda, že naprv by do dverí vstupili prsia a až po nich ja, a to nechcem...

Sandritta

Martinaa1,

500ml? Wau... Aky mas zaklad? By ma zaujimalo ci Jezovitova pozera aj na to ci sa to tam zmesti a ako to bude vyzerat alebo ci to len tak od oka dava ml. Ked chces, skus este Avelane v Nitre, tam som bola ja.
Ja mam 330ml, 165cm, 52kg, pod prsiami 68cm a su uplne prirodzene, no je pravda ze by som si vedela predstavit aj viacej, no niekedy to na prvy krat nejde. Problem je, ze na tie prsia si velmi rychlo zvyknes a potom chces viacej, lebo uz aj to ti je za chvilu malo... Treba nejaku zlati strednu cestu zvolit ;)

Ten krem je Bioderma Atoderm telove mlieko na suchu pokozku. Odporucam ;)

jankakajka

Yanka8....neboj ono to chce cas hoji sa to pomalicky...no ale stale tam mam opuch sice nie uz taky velky aky bol aleje .....uvidis do pol roka budu super rovnomerne ja si to uz tak nevsimam bo by ma odviezli na psychiatriu:-)

bobcatko173

henulka33

ja som sa tiez dnes pokusala troska na bok otocit, ale zatial u mna ziadna sanca, bolelo ma to.. no mne povedal, ze staci s obycajnym telovym mliekom, kt. pouzivas bezne, ale baby tu pisali o Bioderme ale presny nazov neviem.. ja to mam tiez este dost citlive a bolestive, ale tak treba natierat tu chrasticku :) uz len 2tyzdne ! :) strasne rychlo to letiiiiiiiiii.. ked sa odmeras napis mi :P som zvedava :)

bobcatko173

henulka33

presne! aj ja som bola u Racza, na 2 konzultaciach, 1t hovorim gule, 2t zasa anatomy, proste ziadny nazor, bola som aj s priatelom a uplne sklamani sme odchadzali, takisto 3D vizualizacia, nafukli mi len pocitacovo gule a to bolo vsetko...cele zle

henulka33

bobcatko173

musím sa priznať že som sa ešte nemerala :D
a čím si to máš natierať? lebo mňa ta koža okolo dosť bolí, ked na nu tlačí ten pás z podprdy...
a dnes som sa pristihla že som spala aj na boku a nebolelo nič :)

henulka33

Martinaa1

tiež by som sa na tvojom mieste ešte išla opýtať inde...aspoň informačne, ked už nič iné. Mňa tiež robil Paliatka a naozaj si cením že je za prirodzenosť, lebo podla mna to čo ti Ježovitová navrhla je veľa... ale ako vravím, skús inde...aspoň budeš kludnejšia že si počula viac názorov a podla mna sa zhodnu viacerí na tej 375 cca.
Ja som bola u Racza ešte na konzultácii, ale neurobil na mna dojem...aj ten D som si dala urobiť - ale spackali to

bobcatko173

Martinaa1

ved jasne, treba zvazit vsetko :) ja mam 360ml, ale kludne by som zniesla aj vacsie :D ale tak mam taku kozu, ze 360 bolo max co sa dalo dat..treba verit doktorom v tomto, skus mozno este ineho ak este chces, Interklinik (Hedera,Racz) alebo Trsku v Ruzinove a uvidis co povedia.. ja som bola v Interklinik ale neurobili tam na mna dojem, a to mi chcel dat len 350ml viac nie..

Martinaa1

bobcatko173
No ved mne sa už 375 ml. zdali veľké a nie ešte 500ml.... zase nepotrebujem aby zo mna bola Plackova, tiez som za prirodzenosť....