Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Majka1910

Presne ako vravis:) Urcite su prsia dolezitejsie, len si ani neviem vybavit ten pocit bez nechtov :-) Uz je to moja sucast, ale predycham to :-) Myslim, ze to je najmenej. Urcite budem volat casto, uz dnes som mala take nutkanie sa ozvat do Novamedu, ale objednavala som sa v piatok, tak pockam a skusim sa ozvat koncom tyzdna. Vzdy som vahala, Trska - Cerven, tak pojdem na konzultaciu a uvidim, ako na mna zaposobi. Ale baby ho chvalia, tak myslim, ze dojem bude urcite pozitivny. :)

Majka1910

anonym_76
zo zaciatku boli strasne napate, ta koza.. postupne sa to zacalo tak uvolnovat, ale vobec neviem ze za aku dobu zacali makknut, nejak som to ani nesledovala.
neboj doktor je kuzelnik a urcite ti spravi krasne prsia

anonym_76

Majka 1910
dakujem za odpoved, a kedy ti prosim ta po opke zacali maknut prsicka? ci si ich mala od zaciatku pekne makke?
dufam ze aj mne cerven take pekne urobi, ako su tvoje ..erika

Majka1910

Elissa
myslim, ze robis dobre, ked cakas na cervena. je naozaj odbornik, aj ked nehovorim ze iny nie. ja myslim ze do novembra sa urcite nejaky termin uvolni, len musis volat a volat:) a niekedy aj tu nejaka holka nemoze ist na konzultacku tak tu ponukne svoj termin. nechty som aj ja mala pred operaciou a museli ist dolu. ale tak radsej prsia ako nechty, nie? :)

Majka1910

anonym_76-erika
ano ja mam ten natural gel a prsia mam uplne makkucke, ako svoje.. azsa s priatelom cudujeme ze ake to je makke :)

Elissa

Majka1910

Dakujem moja, este nemam termin opky isty. Zatial mam len konzultaciu, ale budem bojovat aj kazdy tyzden o to, aby ma supli na nejaky skorsi termin :-) Zatial som bola na konzultacii u dr. Trsku, ale rozhodla som sa pre Cervena, vzhladom na mnohe reakcie na jeho pracu. Takze zatial len cakam, ako sa vyvinie situacia. Konzultaciu mam az na november, ale dufam, ze sa postasti skor. Dovtedy zbieram vsetky mozne info :-))

Uhm, ja to bez nechtikov nevydrzim asi :-)) Ale co neurobim pre prska :-)

anonym_76

Majka 1910
Ahoj, ako dobre ze si tu.chcem sa ta opytat,ty si pisala ze mas ten natural kohezivny gel. mas makucke prsia? erika

Majka1910

Luca123
ak ides k cervenovi do BB tak antiku musis vysadit mesiac pred operaciou. mas to aj v papieroch pisane.Viem ze ked operocal v pezinku tak to nebolo potrebne, ale ked ides do BB tak musis.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk