Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

babule

ja mám zajtra presne 4 kalendárne mesiace od opky, fúú to ubehlo :)chcem Vám len napísať tie čo váhate ako ja, aby ste sa nebáli do toho ísť , ja som sa strašne bála a neustále som rozmýšlala,že raz by som chcela krásne prsia, ale bol to len taký sen, ktorý som vedela že sa nikdy nesplní...

...až som nenatrafila na toto forum a to ma presvedčilo že aj obyčajné ženy môžu mat krásne prsia, že to už nie je len o celebritách :)

..a tak som tu a mám úžasné prsia, úplne sa mi zmenil šatník,minule som si v nákupnom centre užila strášne vela pohladov mužov aj žien a bolo to vcelku príjemné :))..už si len na to zvyknút :)))

..lutujem len jedno, že som tak dlhoooo váhala, že som do toho nešla omnoho skôr a depkovala som sa vždy ked som videla krásne veci ktoré mne nesedeli alebo na kúpaliskách :) teším sa na leto a je to úúžasný pocit mat prsia :)

Elissa

Majka1910

veru, uz min. 7 rokov. Len posledne 2 roky som to zacala riesit aktivne, cize som pobehala po konzultaciach, dokonca min.rok som mala byt uz zoperovana u Trsku, no nakoniec som podstupila inu opku, takze zo zdravotnych dovodov som to zrusila. Tento rok vyzera ako idealny na zmenu, len som ratala, ze by som chcela opku na jesen/zimu. A to mam akurat vtedy konzultaciu, ale budem bojovat o skorsi termin, urcite :-) Inak pripajam sa aj ja, naozaj mas pekne prsicka, uplne prirodzene. To musi byt uzasne si kupit podprdu a nemas volne kosicky - mne je velky aj ackovy kosik, no hruza a des :-)

cicimici

Lucia83

jeeeej ty mas male chrochtadielko (mopslika) krasny.. a nadherna je ta korzetova podprsenka a samozrejme aj cecule..

cicimici

v.girl

si zlata..no snazila som sa vysvetlit ako to najlepsie slo :) ale ja to pisem rychlopotom to hnedposlem bez toho aby som si to prekontrolovala a vitim sa jak na zakladnej :D sama chyba a hrubica ;P co uz..mojaaa zlata nesranduj prosim ta to ja by som chcela tvoju postavu..ved mas dokonalu!!!chuducka a to po dietatku..ak ja takto budem vyzerat po babatku tak budem najviac happy..tiez si myslim ze na teraz mi prska stacia a mozno o nejakych 10 rockov po detickach si pojdem po nove..hehe som si to aj tak pocitala ze ked si 10 rokov kazdy mesiac odlozim 20eur tak nasetrim na nove :DDDDD

cicimici

Majka1910

Luca123 ide do zv na opku a tam nie je potrebne vysadzat antiku tym som si ista a sa mi zda ze uz ani v bb na tom tak netrvaju..sestricka mne vravela ze sa nicnestane ak sa nevysadi..hlavne kvoli tomu ze to potom rozhadze cely cyklus..lebo mas stresy a podobne..ale myslim ze lucka nic nedaza to ked sestricke zavola a utvrdi sa v tom ako to je..

M.i.r.u.s6

Maja1910
dik moja ale ozaj pekne a prirodzene ich mas:)) jasan ak nem su komplikacie tak ziadna asi nelutuje:)

Majka1910

erika
nedaval mi na vyber z viacerych velkosti. povedala som mu ze chcem prirodzene, akurat sa ma opytal ci chcem gulate alebo anatomy. ja som ppovedala gulate a hned navrhol tuto velkost.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk