Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Elissa
v tej cene je zapocitana len jedna noc na klinike- ja som bola operovana v BB. Ale ak by si mala nahodou nejake komplikacie tak urcite si ta tam nechaju dlhsie.
Nechty musis dat dole, nemozes mat ani nalakovane. Inak to mas aj na papiery co si od doktora dostala, teda ak uz nejaky mas.
kedy ta caka operacia?

anonym_76

ahojte baby,
chcem sa vas opytat,tie co mate Eurosilikony anatomicke, alebo plnene natural kohez.gelom, mate prsia makucke? dakujem erika

Elissa

ahojte kočky,
tie, ktore ste boli zoperovane u Cervena (nezalezi ci v BB alebo ZV), v cene zakroku je 1 noc na klinike ci 2? Alebo to zavisi od prip. komplikacii? A este ma zaujima, ci je potrebne pred celkovou anesteziou si dat odstranit gelove nechty - pri lokalke som gelace neriesila, len neviem ako je to pri tejto opke. Raz som citala ze treba, potom ze nie. Sama neviem:)

angie77

menndy

aké ideš mat? už vieš? projekcia je miera, ktorá udáva kolko cm bude mat implantát hrúbku...čiže vystúpenie smerom od hrude..chápeš?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk