Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Luca123
naozaj mas pekny zaklad, preto ti aj vybral tie okruhle, ja som mala prsia male, a trosku vykojene, tak mne odporucil anatom. impl.,
Ja som velke bolesti nemala, akurat ranne vstavanie bolo horsie, soferovala som na desiaty den, ked som sla na kontrolu. Kazda z nas to ma inac, neboj zvladnes to;)))

Luca123

Mahulienka

ked zbadal moje teraz tak povedal, ze je to suepr zaklad a skoda dat take male. Tak som to nechala na neho. Akoze ja osm so svojim spokojna lebo su pevne, len su male :)
A ako dlho ta to bolelo? Po akom case si mohla soferovat a tak?

mahulienka

Luca 123
Ano, doktorko je velmi fajn, a urcite ti urobi krasne prska;)) No citala som, ze si pred konzultackou rozmyslala nad velkostou okolo 300ml, to ta musel prekvapit ked ti odporucil 450;)), ale dobre spravil...

Luca123

Mahulienka

Ja sa len bojim, ze to bduem mat moc velke gule :)
Tak uvidim, verim mu. Dr. Cerven je genialny a vidim, ze ma skvelu pracu.

mahulienka

Luca 123
ja mam anatom. impl., a rez pod prsom, tebe tie okruhle urobia vacsi objem v hornej casti, uvidis, budes spokojna;)

Luca123

Takze to mas gulate ako to pozeram alebo ne?
Lebo ja mam mat 450ml gulate eurosilicony, pod pazuchov a pdo sval, tak ci to mas podobne, lebo som z nich unesena :)

M.i.r.u.s6

ewel
tak tak aj ja som to tak len som musela rypnut to ja tak rada obcas:)))
no ano ked poklesnu mozno pojdes ved vsetko ukaze cas no nie?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk