Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ewel
Ďakujem pekne :-)
Ja som tiež rada že neidem hned domov, budem tam oddychovať, spat a nechám sa obskakovat, xixi

ewel007

Mirus

možno sa rozhodnem pre druhe ked bude potrebna výmena iplošou, ale to budem už asi stara, ale dnes je to moderne nie ? :D
no dokiho som zaskočila, ale sam povedal, že videl od začitaku že asi nezostanem pri tých 500kách :))

M.i.r.u.s6

ewel
no ked ti staci jedno ja mam 2 a to mi staci:))
ved jasan kazdemu sa ine paci a ty si si sla za tym co chces to je super:) ano ano ja budem prirodzena kozana:))) tak ale dok musel mat pri stehoch s teba teda aku obrovsku radost:))) ale preco nie

ewel007

queen

no veru :)) ale nie..
ked som bola na opke tak jaska dva dni, v pondelok opka, streda domou, ale ked ides na reopku tak pušťaju domou na druhý den, predsa len tam je už to miesto a tak, ale kedže som dostala horučku, tak som ešte zostala o den dlhšie, ale som rada, lebo fakt to najhoršie som si pretrpela na klinike, a doma už oki, a po stehoch už tiež uplne super :)
držím ti moja palce, nech ti to rýchlo ubehne a nech už máš uspešne a hlavne bez komplikacii po :)

queen

Ewel
No ved ty si verná zakaznicka, take si treba vážiť :-))
Ja som sa cudovala že len 1 noc si mala byt normálne, lebo ja som hned do zmluvy vyfasla 2 noci. Aj 1x si bola len 1 noc hodpitalizovana ?
Zrovna čakám na internom, uz nech je po všetkom lebo som dost unavena zo všetkého, hlavne psychicky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk