Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

jaruska222

neboj, ak si si neni vedomá že si si ho v práci sama nejako natiahla,naozaj sa neboj, po 4 týždnoch to ešte môže byt a mám tu odkukané, že práve ten lavý prsník potrápil viaceré z nás, bude to asi tým, že lavú stranu menej namáhame v živote a tak jej chúdatku teraz dlhšie trvá kým sa spamätá z toho šoku že aj tam vôbec existuje najaký prsný sval :)))) nejdeš dostat menzes? aj vtedy to môže byt citlivejšie

jaruska222

Ahojte kočky.

Už som tu dlhšie nebola,akosi nebol čas ako som začala pracovať. Chce sa s vami poradiť. Mám nejaké bolesti v ľavom prsníku. Neviem či som to prehnala s robotou alebo nastávajú nejaké komplikácie. Mám ho bolestivý na boku na dotyk,s času na čas vystrelí nejaká bolesť a tlak na jazvu. Trvá to takto už druhý deň. Som 4týžne po operácii. Niekedy v noci s toho ležania dostávam také zvlášné krče do celého tela. Myslíte že tie bolesti sú ok alebo sa mám začať obávať kontraktúry.Mám fakt strach...

mahulienka

Luca123
naozaj mas pekny zaklad, preto ti aj vybral tie okruhle, ja som mala prsia male, a trosku vykojene, tak mne odporucil anatom. impl.,
Ja som velke bolesti nemala, akurat ranne vstavanie bolo horsie, soferovala som na desiaty den, ked som sla na kontrolu. Kazda z nas to ma inac, neboj zvladnes to;)))

Luca123

Mahulienka

ked zbadal moje teraz tak povedal, ze je to suepr zaklad a skoda dat take male. Tak som to nechala na neho. Akoze ja osm so svojim spokojna lebo su pevne, len su male :)
A ako dlho ta to bolelo? Po akom case si mohla soferovat a tak?

mahulienka

Luca 123
Ano, doktorko je velmi fajn, a urcite ti urobi krasne prska;)) No citala som, ze si pred konzultackou rozmyslala nad velkostou okolo 300ml, to ta musel prekvapit ked ti odporucil 450;)), ale dobre spravil...

Luca123

Mahulienka

Ja sa len bojim, ze to bduem mat moc velke gule :)
Tak uvidim, verim mu. Dr. Cerven je genialny a vidim, ze ma skvelu pracu.

mahulienka

Luca 123
ja mam anatom. impl., a rez pod prsom, tebe tie okruhle urobia vacsi objem v hornej casti, uvidis, budes spokojna;)

Luca123

Takze to mas gulate ako to pozeram alebo ne?
Lebo ja mam mat 450ml gulate eurosilicony, pod pazuchov a pdo sval, tak ci to mas podobne, lebo som z nich unesena :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk