Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

ja neviem ja ked sa pozriem do zrkadla nemam to tam hore take vypukle pod pradou aked sa cvaknem aj sama a aj drahy ked ma foti je to tam, nechapem comu mam verit ci zrkadlu a ci fotaku :(( ...len sa mi zdaju spicate, tebe nie??

ewel007

Mirus

dakujem moja :))
vieš čo mne sedeli aj D aj C a takto aj zostalo, len ked sa usadili boli take prirodzenejšie a nie take gule ako na začiatku, neboli inak tie podprdy take napratane ako po mesiaci od opky, po tých 6 mesiacoch, ale boli pekne plne a viac prirodzene :)

M.i.r.u.s6

ewel
tak blahozelam tvojim kockam aby sa len pekne a cim skor zahojili:))
moja vcera som sa ta ytala ako si to mala ty ked teraz mi sedi D myslis ze uz taka ostale aj o 3mes alebo C??ako si to mala ty dik:)

ewel007

Queen

Jej si zlata ;-) no veru krasky maju dnes mesiac,ako to leti,akokeby ste mi len vcera kocky pisali aby som sa drzala zajtra :-))
Vies co moja,antibiotika som dostala v den opky,a este ten dalsi den co som tam bola navyse za horucku,mimochodom som nic navyse neplatila :-), a ked som isla domou dostal som do tasky s pozornostami od kliniky a papiermi od implosou,jeden flector :-)

queen

Ewel
Ďakujem pekne :-) Ja som si uz nasadila Arnicu sak s ňou nic nepokazím to sú homeopatika. A nebrala si ani probiotika k ATB ?
Ak sa nemýlim tvoje dvojičky maju dnes mesiac, tak im prajem všetko dobre :-D ... ale to ubehlo ...

ewel007

Vgirl , Lucka
Krasne prska,waaau?;-)
Lucik,kde si kupila tu bielu korzetikovu podprdu,teraz co si pridala foto ?:-))

ewel007

Queen

Ahoj moja,mne doki nekazal ani pred opkou ani po opke nic,tak som ani nic neuzivala,akurat mi nasadili na klinike antibiotika a od blesti flector,lebo ja mam na novalgin alergiu,asi tolko ;-)

smejo251

Cicimici
Dakujem ti hned som spokojnejsia :-)
Pokial moje budu vyzzerat ako tvoje budem spokojna,mas ich krasne.prajem vam babiky krasny den

v girl

cicimici
krasne si povysvetlovala aj lucke aj pre smejo :)
a ty mas nadherne prska..take akurat ,kym nemas deticky si nechaj tieto a potom po si das nove ak bude treba...ani nevymyslaj,ze su malicke :) brala by som tvoju chuducku postavicku :D

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk