Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Ahojte holky,mate niektora skusenost s antikoncepciou a operaciou? Mam o mesuac a pol operaciu a sestricky mi povedali aby som ju nevysadzala,lebo sa mi cely cyklus zblbne a nestihnem ho do opky upravit aby mi ti vychadzalo...:( bojim sa ju brat pred operaciou ale zas bol len jeden pripad,tak nevien

lilabmw

tak ja jej ukazem foto ako si to predstavujem no dufam ze to aj tak bude nechcem byt ako kacica chcem to mat pekne prirodzene ale teraz aplikuje nejaku inu mozno aj preto to bolo take zle dufam ze to nebude moj pripad ze budem jak kacica lebo mam svoje plne ja len trosku chcem mne ten 1ml urcite bude stacit.Teraz to robi s Teosyal kiss ANGELINA LIPS nevies aku ti vtedy davala?

ewel007

Lilka

Ja som u nej bola,nechala som tam cez 600e,tri tyzdne ako kacica,a potom minimalny rozdiel a po 3 mesiacoch nic..ja som bola s dr. Pallovou maximalne nespokojna! Uvidis,mozno budes mat inu skusenost..

angie77

menndy

už som písala nižšie že 75D ..ja oblečiem aj obvod 70, ale to by som už potrebovala 70E a to akosi som ešte nenatrafila :)

lilabmw

ewellka

idem do IEM na zlavomate maju zlavu uz len 10 poslednych voucherov a videla som tu pracu tej Pallovej ci ako sa vola a pekne tie pery robi aj celebritam robim tak pojdem tam skusit kozy si dam inokedy som sa rozhodla nasetrim potom :-) teraz idem na kerku pery aj ked ja mam svoje dost velke no snad nebude zo mna kacica to nechcem a vela oblecenia som si nakupila :-)

angie77

menndy

ja som mala tiež pooperačnú 70C :) ja si myslím že pri tvojej výške a váhe budeš mat určite plné trojky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk