Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

menndy

..ono sa ti nezmenšia, len ako zmäknú a uvolní sa sval, tak sú proste iné, ono ked sú opuchnuté sa zdajú väčšie ale ten opuch ti proste zlezie z tej hornej časti ale projekcia je stále rovnaká v cm :)...neviem to vyvstelit inak:) ked ten sval povolí akoby sa uvolnili aj tie prska ktoré boli pod ním stlačené :)sú iné od opky, ale rozhodne nie menšie pretože po opke som obliekla C podprdu, teraz už ju nenosím vôbec

menndy

angie 77
akurat citam , ze potom neskor sa ti zdali este vacsie? praveze co poznam baby tak po opke sa im zdali ze maju velke.. ale ked odpuchli tak sa zmensili... tak neviem

cicimici

menndy

aka si vysoka?ja si kazdopadne myslim ze ked ma angie77 370ml a ma okolo 170 a vysli jej z toho dcka kosiky tak ty budes mat dcky minimalne neboj sa..budu super..ku komu ides?

angie77

M.i.r.u.s6

ty ich máš asi zatial ešte stále trošku hore, tak neboj oni ked sa uvolnia akoby sa zväčšia ešte :)

angie77

M.i.r.u.s6

a kolko máš po opke? mne zo začiatku nesedel 75D odstával mi košíček som myslela že bude velký , až ked mi zmäkli a rozliali sa tak naraz bomby :))

angie77

M.i.r.u.s6

áno stále mám 75D ale kebyže chcem tie viac push up tak tie potrebujem 75E ale neviem zohnat tú velkost...projekciu mám 5,1 nooo mohlo byt aj viac na jednu stranu, ale na druhú stranu zase je to dost na túto velkost..som v celku spokojná :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk