Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

lu
ked porodis deti a budes ich kojit tak rychlo zmenis nazor na silikony...
aj ja som mala volakedy taky postoj,nevadia male ked su pekne ,ale male a ovysnute to je des.
...a preco by sme mali trpiet komplexom? radsej mame byt zakomplexovane a zle a ziarlit na kazdu zenu s pevnymi prsami? radsej silikonova a spokojna ako prirodzrna a zatrpknuta...

pipaaa

lilabmw

ďakujem, tie kontroly ak budu v Ba bude fajn, nebudem musiet cestovat do Levic, nakolko z Ba som :)

uz sa mi to blizi, 10 dni este... :/

lilabmw

inak baby

opku odkladam na neurcito uvidim pojdem ked dosetrim idem na kysku radsej som sa rozhodla kedze prska mam krasne a dopriala som si takze prasule uz su skoro fuc :-)takze ked dosetrim tak mozno na jesen by som sla ale uvidime mozno ma to prejde:-)

lilabmw

Nela 7

ja som ich mala tiez spuchnute az pod bradou takze ja si myslim ze to odpuchne same netreba stresovat Dr. ti ich videl tak snad vie ci ten pas treba alebo nie.Opuch trva aj 2 mesiace takze to sa moze este vsetko spravit.

A inak co sa tyka konzultacii kontrol pooperacnych jedna baba sa tu nato pytala ako to je V mediklinik tak mne robili vsetky kontroly vsetko v BA okrem teda operacie takze da sa to :-)

M.i.r.u.s6

Nela7
dievca ty si nam pod papucou:) ale nie sak ako ces ja sa fotim sama tak na to kedy a ako ja cem ale ked sa jemu tak zda ze klesaju tak je fajn

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk