Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Rozalka

krásne ich máš, myslím že si vychytala super vlkost s dobrou projekciou...no nevyzerajú ako klasické anatomy, ale ani ako dve gule bombule..sú niečo medzi no krásne ich máš...plavočky super aj v tej popdrde riadne bomby :)

M.i.r.u.s6

silia
no moja mas toho tak dost nalozene ale to zvladnes ako vravim ked uz sme zvladli op tak tot das:) drzim prsty a pri najhosom hlboky vysth a mas to :D

silia

Mirus6

tak nie veľa len neviem čo skôr, lebo ešte sa mi treba na skúšky učiť..a v pondelok do práce..jooj tak sa mi nechce

Nela7

určite nie, neboj :)

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ale ja som mala nic a dokonca vykojene nic:P takze dok pozrel a hned gulicky:) takze tak ale ty budes nasa krasna prirozena kraska:))

M.i.r.u.s6

silia
dik gulicka:) ako prisla som s pace tak akurat oko ma zacalo ako nechapacka ak doma zima zima tak uz len lezim pod dekou a co ako vyzea diplomovka??este vela toho mas?

M.i.r.u.s6

silia
my sme take dve gulicky:D jaj sibka mi asi peto ze nieco na mla lezie ale nem boj nekaslem ani nedycham na teba a hned si dam aj rusko:))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk