Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

NessaF
Ahoj ja ti určite odporúčam Mudr.Červena. V Banskej Bystrici, je to špička aj čo sa týka personálu a prístupu. :)))

zuzanab17

NessaF
Ahoj ja ti určite odporúčam Mudr.Červena. V Banskej Bystrici, je to špička aj čo sa týka personálu a prístupu. :)))

NessaF

Ahojte. Konecne som sa odhodlala, chcela by som sa spytat, kde najdem info o lekároch, kto je doporuceny, kto menej - existuje taká téma tu niekde? Okolie Nitra, Banská Bystrica ma zaujíma. Dakujem za kazdú radu.

henka88

sashinka1985
ahojky. tak super, ze sa to u teba takto dobre vyvija. u mna tiez, spokojna som velmi, ja myslim zase praveze ze ich uz usadene aj mam, lebo vyzeraju pekne prirodzene, len ako aj ty pises, nemam ich najmakksie. som myslela, ze budu viac makksie, hadam s ato este nejako obmakci :D aj sa vedia hybat, nie su najvtrdsie, ale citit ze je tam nieco pevne, cize to nie je 100%

bittersweet

henulka33 ano prsia su uz super, sadli a su makke, viem ich spojit, daju sa mi nosit uz hocake podprdy, aj push-up. ale myslim ze to este stale pracuje a to spajanie prs k sebe este nejde uplne ako po masle, baby tu pisali ze to aj 9 mesiacov ci rok, kym je to uplne tip-top, aj ked mne sa zda stale, ze lepsie to uz byt nemoze a potom vidim zmenu:)

mulatka

henulka33- stale pijem caje zazvor a aj cibulovy aby kasiel prešiel a nic stale nutkanie davala som si aj sirup na prirodnej baze a aj cmulam neake tabletky a kasel na nutkanie stale :(

zuzanab17

HENULKA33

Ja mám kontrolu pomaly za 6 dní, a zajtra má čaká umývanie vlasov takže to bude zábava, som aj rozmýšľala že pôjdem známej kadernícke lebo Faaakt neviem ako ich umyjem.
Prska sa mi zdajú akurát,aj keď som počítala s tym alebo
resp.predstava bola väčšia :D
A už ani nechcem nič čítať lebo aj to som prečítala že vlastne keď odpuchnu a usadia sa budú menšie :(
A ked vstupim celá do sprchy asi sq radosťou zblaaaaznim :D

henulka33

zuzanab17
tiež som sa nevedela dočkať ked sa uvidím :) a ked som sa uvidela v zrkadle, tak som bola super šťastná, obávala som sa že sa mi to zväčšenie bude zdať málo, lebo som toho na nete prečítala habadej, ale bola som príjemne prekvapená...našťastie bez komplikácií mi vybral stehy a prelepil rany - rýchlovka

už sa neviem dočkať kedy si dám sprchu ako človek...dúfam že už po zajtrajšej kontrole..umývať vlasy v umývadle je záťaž na chrbát

mulatka
nemáš náhodou alergiu na niečo? ak si čajíkovala a aj tak nič, tak je to dosť možné, ale to by nemala byť komplikácia

sashinka1985

henka88, ahoj moja,mam sa dobre,dakujem. prsia mi makknu zacali sa viac usadzatod 4mesiaca.odtvtedy ich aj spojim k sebe. ale stale ich nemam takemakke ako su prirodzene prsia a myslim,ze ani nebudem mat,kedze som nemala ziaden zaklad,amam tam len silikon. uz mam 5mesiacov od opky,asi 2 tyzdne spavam uz bez nicoho,len v pyzame ale cezden stale nosim nevypchate podprdy bez kostic. a coty? vsetko v poriadku? kedy das fotku?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk