Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

renatka71

Ahoj,dlho som tu nebola ale odhodlala som sa a idem na opku v septembri do BB a operovať ma bude doktor Pikula a navrhol mi okrúhle 375.

Alenasis

Mulatka,
ja si myslím, že budú môcť, mňa operovali a nemala som žiadne komplikácie. ale ak ťa tto neprejde, potom dakedy sa objednaj ku alergologovi nech ti urobí testy

cukricka

Mulatka neboj. Ja som tyzden pred opkou mala anginu a den pred zachvat kaslu. Som si davala este mlieko s medom.

mulatka

henka88-ja som si zas varila cibulove supy a nepomoha uz si ozaj myslim ze to je alergia a nebudu ma moct operovat k voli kaslu jaj bojimsa :(

bobcatko173

yanka8

ahoj :) a ten stahovaci pas je naco? ja som ho od Dr. nedostala :/ no ja mam lave este podlepene tak sa na tie podpr.ryhy neviem pozriet a porovnat to..chce to asi cas, musim verit Dr. ten tvrdi, ze ich sumerne..mna zas najnovsie trapi bolest laveho, neviem preco po mesiaci ma tak boli.. ty este citis nejaku bolest ci uz vobec?

Alenasis

mulatka,
ja som mala presne toto isté, stále pokašlievanie a prišli mi na to, že mám alergiu na pele a trávy. Teraz beriem každý deň tabletku na alergiu a nič mi nie je.

henka88

mulatka
ahoj, a skúšala si domáci recept z cibule? :D Ja som mala po opke strašné hlieny a nemohla som kašľať, lebo ma to bolelo a nič mi nepomohlo z kvapiek, tak som pila tri razy za deň vývar z cibule - uvarila som nakrájanú cibuľu, nechala 5-10 minút lúhovať. A po 2 dňoch pokoj. :)

mulatka

yanka8-jj no utieklo len ma trapi kasel uz ho mam dva mesiace a neviem co s nim len ma stale drazdi na kaslanie uz som mala aj sirup aj pastilky aj kvapky mam a nič a chora som neni :(

yanka8

Bobcatko173
dnes je to 6 tyzdnov od OP a este stale mam akoby opuch hore na lavom prsku. Bradavky su v rovine len tvar prska je trosku iny kvoli tomu opuchu. Vcera som aj volala s dr a aj som mu posielala fotky a kazal mi dat ruky hore a pozriet ci je pordprsna ryha v jednej rovine, ze ak je tak je to v poriadku. Dohodli sme sa, ze si budem este davat na noc a aj ked budem doma stahovaci pas a tlacit na opuch. Ked si ho rano dam dole tak su krasne rovnake ale po chvilke sa ten opuch vrati.
Musime im dat len cas.

Jankakajka
to je paradicka ze sa ti uz tak pekne urovnali :-). Dufam ze si to budem moct aj ja povedat o nejake 2-3 tyzdne

Mulatka
uz len tyzden? Toto ale rychlo ubehlo, hlavne ze vysledky su v poriadku :-)