Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matik8

ja som mala pred opkou tiež 75 cm pod prsiami cez tých cca 83-84..mám 370ml stredný profil a cez prsia mám teraz 92 cm a nosím podprdy D

matik8

Milatka4

A určite ti neodpovedal ze sa pomylil ze :-) treba to nehat teda na nho vsak vie co robí :D možno keby som necitala toto forum by som sa ani nezamyslala preco mi dal pri 375ml pooperacnu 70D a vam s vacsimi ml dal mensiu pooperacnu.

queen

Majuskaa
Ja som objednala cez MMB za 13€ aj s poštou. Vôbec nevyzerá ako pyzamo, je na zips ... Tak dufam že to môže byt, akurát že je flisove, ale sak ja som zmrzlina.

Nela7

Majuskaa

ahoj ja som mala cele na gombiky ale poviem ti ze sa mi zhanalo tazko, v ziadnom schopnom obchode nebolo take nakoniec som vystrachala u cinanov, ale trosku babkovske ale ucel splnilo :D

Nela7

silia

ja praveze na moje prekvapenie som ok od tych stehov...aj prsia uplne malo citim, akruat rano su ako kamene a ked sa nahodou pozabudnem a pohnem prudsie rukami tak vtedy...a kedy mas odovzdat diplomovku???no ja som mala 4 seminarky, a hotove mam len 3 musim este jednu zmaknut...ty chodis denne do skoly??ci?

Majuskaa

Caute baby prosim vas tie ktore mate uz pooperacii, ake pyzamo ste mali.?? Cele na gombiky??? Ak ano kde ste take zohnali??

milatka4

A čo si mám myslieť ja, keď mám teraz podprdu 75B, cez prsia 84 cm, navrhnuté ES anatómy 445ml a pooperačnú tiež 75B?? Hneď som sa Červeňa spýtala či sa nepomýlil.

matik8

Bimbi

Dakujem za odpoved :-) teraz mam pod prsami 75 a cez prsia 85, foto som uz posielala zajacikovi, musim pokukat ci sa nenajde nejaka kocka priblizne s rovnakymi a kolko ml ma.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk