Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Mirus6

aj tvoje prska boli od začiatku pekne ani jazvičky nič nevidieť :D ale moje na fotkách vyzerajú gule, ale v tej kazajke a oblečení sú špicaté :( ešte neviem ako to zakryjem kým nezačnem nosiť nové podprdy

Nela7

jaaj aj ja sa teším tiež toho roku koooniec školy a ciciky jupíí :D už nech je leto a nech sme spokojné.
Najlepšie by bolo keby si poslala foto z profilu a z poloprofilu, tak by sme lepšie posúdili tvar

Nela7

no silia ich ma od zaciatku fakt ze super...maloktora baba ich ma hned take...ale ani si nevies predstavit aky blby pocit som teraz nadobudla z tych mojich ://

M.i.r.u.s6

Nela7
moja na strane 1 pozri tu lenku ma nieco ako ty ale neskor uz len v podprde tak neviem ako ich mala ci ma casom

Nela7

M.i.r.u.s6

zajacikovi som poslala jednu v normalnej podprde, ale este ju sem nedala...hmm, ked pride priatel poviem mu nech ma cvakne vecer a poslem este aj taku bez zase z dneska...fakt sa mi zdaju oproti vasim take ine...