Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
tak tak a preto mam ja obcas komlexy z mojich 375:)) ale nie muz uz vravi ze som hrozna s tym forom ci to nepehanam:)

question

matik,
hej idem z vas prva cervenovi:)ale ja idem menit velkost za mensiu na 100%.. cez vikend pisem mailik ohladom toho.. bo ja nechcem vyzyvave prsia, ale take prirodzene..a cerven ma rad velkeee prsia:)
co sa tyka pooperacne podprdy, mne napisal pri 450ml pooperacnu 70C:) ale skor sa opytaj kociek, ale myslim, ze to nemusi zodpovedat, bo baby maju skor myslim v skutocnosti podrpdy vacsie ako pooperacnu..aspon podla galerky sa mi tak zda...

silia

Mirus6 a Nela7

presne baby tak ako vravíte s tým fórum :D na niečo dobre a na niečo zle. Nela ináč ja som vôbec nemala ten pooperačný pás či o čom to hovoríte, takže to asi nedáva každý lekár, asi vedia, kedy dať a kedy nie, tak nestresuj všetko bude ok :D

M.i.r.u.s6

Nela7
no ved toto ani prsia by sme tak nevymyslali ta ma take ta take peco mne neda vacsie a tak ale asi casom tu prestaneme chodit a bude vsetko ok:)) vies ty mas aspon 420 ja 375 ako je to super oproti tomu co som mala ale vies preco peco:)))
tak som rada ze sa citis dobre ved uz aj zarezavat zacnes ako si mi pisala a presne viem ako sa ti ce:)

M.i.r.u.s6

Nela7
no ved toto ani prsia by sme tak nevymyslali ta ma take ta take peco mne neda vacsie a tak ale asi casom tu prestaneme chodit a bude vsetko ok:)) vies ty mas aspon 420 ja 375 ako je to super oproti tomu co som mala ale vies preco peco:)))
tak som rada ze sa citis dobre ved uz aj zarezavat zacnes ako si mi pisala a presne viem ako sa ti ce:)

Nela7

M.i.r.u.s6

ved mne pride ten moj doktor vpohode, fakt vyzera ze sa vyzna...len toto forum je na nieco dobre ale aj zle, stale sa tu clovek porovnava :D keby sem nechodim ani o ziadnom pase neviem a teraz nemudrujem :D...uz mi je celkom dobre, diky za opytanie...uz mozem aj ruky dvihat...

M.i.r.u.s6

Nela7
presne moja ako vravis tych 6tt sa da a ozaj sa to da zvladnut a treba verit usudkom lekara ved asi vie co robi takze to treba a inak ako sa citis???

Nela7

M.i.r.u.s6

sak tych 6 tyzdnov nebudem ani ja vymyslat!! istota je istota, tolko bolesti a penazi hadam si to teraz nepokazim!!...len ma tak napadlo ak mi nepadnu aby som ju potom nemusela nosit dlksie vies aj po tych 6tich tyzdnoch a aj s tym pasom :-(( ...ved uvidim ako to bude do dalsej kontroli, ale ved hadam doktor vie co a ako...

matik8

Question

Citam ze ty ides skor ako ja a lucia123 tak potom podavaj prosim infosky vsetky :-) a prosim ta pripadne ty nevies odpoved na moju otazku ktoru som pisala nizsie lucii123? Dakujem

matik8

Lucia123

Ahoj, ja idem tiez do ZV ale 24.4 :-)
Prosim ta , a pooperacnu ti napisal aku? Lebo mne pri konzultacke povedal ze menej ako 375 ml urcite nie a max 410, tak som volila 375 ml ale ked tu tak citam tak vsetci beru vacie tak teraz neviem, ale pri tych 375 ml mi navrhol pooperacnu 70 D- nevie teda niekto ci to cislo ostava porom aj pri normalne podprde? Lebo teraz asi trosku nechapem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk