Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Lucia123

Ahoj, ja idem tiez do ZV ale 24.4 :-)
Prosim ta , a pooperacnu ti napisal aku? Lebo mne pri konzultacke povedal ze menej ako 375 ml urcite nie a max 410, tak som volila 375 ml ale ked tu tak citam tak vsetci beru vacie tak teraz neviem, ale pri tych 375 ml mi navrhol pooperacnu 70 D- nevie teda niekto ci to cislo ostava porom aj pri normalne podprde? Lebo teraz asi trosku nechapem

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak ja som aj bola 6tyzdnov v tej poopeacnej:)ale ja som sa bezecne v nej citila vies taky pocit spokojnosti ze v nej su v bezpeci::)) a asi po 10dnoch som bola a cele tie dni som mala ten pas ale sak dok asi vie co a ako nie??nem stresuj moja

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak ja som aj bola 6tyzdnov v tej poopeacnej:)ale ja som sa bezecne v nej citila vies taky pocit spokojnosti ze v nej su v bezpeci::)) a asi po 10dnoch som bola a cele tie dni som mala ten pas ale sak dok asi vie co a ako nie??nem stresuj moja

Nela7

M.i.r.u.s6

a ty si po akej dobe bola na stehy??lebo ja som bola po tyzdni, ale mi este vsetky nevybral a o 2 tyzdne idem znovu...no tak dufam ze to padne aj samo :// ...vies ked citam ako tu baby nosili tie pasy, mam strach aby som este kdesi po 6 tyzdnoch nemusela kvoli tomu byt v tej podprde a s pasom :-///

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja ja som az do stehov nosila ten pas ako mi ho dal tak az po vybati stehov kym nedal dole som ho nosila ale mozno tvoj nedava ale s nim asi sko klesnu ako len tak ale ce to cas este je to cerstve:)

M.i.r.u.s6

silia
ano moja uz nomal podpda zatial sedia 75D tak som zvedava ako to bude ked sa celkom usadia mozno C alebo ostanu D jedno aj duhe opoti tomu co som mala je supe:)
take piodzene ich mam idem kuk tvoje ake ich mas:)

queen

Lucia
Super si mala stastie :-)
A tie co sa tam chcete dostat co najskor, treba tam volat aspon raz tyzdenne a otravovat :-D

Nela7

pipaaa

no do Levic chodim na kontroli, mozno aj v BA by sa to dalo, keby tam je lekar...vies men to je jedno daleko to mam aj tam a aj tam...akurat do BA je lepsia cesta po dialnici...vies co ani neviem uz...ja som ich nasla na nete, lebo som chcela ist ku Ocenasovi a potom na tej konzultacii som sa rozhodla ze idem tam...co som bola na kozultaciach na inych klinikach, to sa mi moc nezdalo...

Luca123

question

Ano presne...aj ja som bola zaseknuta ale teraz ked si predstavim vraj
75C podprdu,tak sa mi to zda aj malo :) tak mi povies ako si dopadla urcite:) neboj pn je super a ja dam na neho

lilabmw

hej aj ja som bola v soku,ze mesiac a pol a ja ani prachy vyriesene nemam e to zvladnem.Vraj sa uvolnil termin a mne vyhovoval

inam som sa e triasla...polovicu veci som si nepamatala:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk