Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Bobcatko Alenasis

Baby ďakujem nie že by ma to tešilo že ste trpeli ale som rada že nie som sama....ja môžem iba sedieť ani chodiť vtedy do začne do 5 minút páliť....teda myslela som že to budem znášať lepšie....už som sa aj zľakla lebo ženy z môjho okolia to znášali v pohode.

Teraz si sedkam v klude a mám pocit akoby ma v prsku sťahovalo...sú to také zvláštne pocity

bobcatko173

henulka33

tak sa tam možno stretneme :) no ty si na tom ako vidím o dosť lepšie, ja som druhý deň v práci, ale poviem ti, že ma veľmi boli ľavé prsko - ktoré sa nie a nie zahojiť, cítim veľkú bolesť a úplne citiť že nie je v poriadku lebo pri akomkoľvek pohybe mám bolesti...a to sa pri tom nenamáham, nedvíham ani moc ruky, ale tak robím v banke, čiže sa dosť pohybujem...veľmi som zvedavá čo mi povie zajtra, lebo veď už skoro 3t budeme po a ja to stále nemám zahojené :(((( pravé je úplne dobré, ani neviem, že je, len to ľavé mi robí starosti stále...podprda aj mňa tlačí a všetko ma svrbí pod ňou :D tým že ja som ju za celý ten čas mala dole iba tak u Dr. inak ešte vobec tak mi tá koža riadne dáva zabrať..
a pichanie mám aj ja, ale to je normálne.. a hlavne, od včera mám zasa krv na leukoplatoch :( a zasa len na ľavom :(

Alenasis

Zuzanab17, neboj sa ja som na tom rozhodne dobre nebola, tretí a štvrtý deň bol asi najhorší ale ja som si vytrpela 2 týždne svoje a to fakt. Mňa tiež šialene pálilo v ľavom a hlavne pri zmene polohy som myslela, že sa zbláznim. Bolesť som potom predýchavala 10 minút. Je to zrejme normálne, potom asi po 8 dňoch to začalo ustupovať. Teraz som 2 týždne po opke a už sa to zlepšuje ale stále spím v polosede, lebo keď si ľahnem tak mi strašne tvrdnú a ľavý stále páli. Tak daj si tabletku a oddychuj.

henulka33

bobcatko173

ja idem na 8:45, take bolesti v mieste kde su naplaste som mala aj ja, už iba sem tam sú...ja zase po obede cítim že ma všade tlačí podprda a musím si ju aspoň trošku nadvihnúť aby sa mi to tam uvolnilo, ale niekedy cítim take pichanie a jemnu bolesť na striedačku raz v jednom a raz v druhom...

našťastie sa už dá spať po ležiačky - ale stále na 2 vankúšoch aspoň...
no a tá podprda - čo už, nejako vydržím, v práci sa sem tam ošahávam ked ma pobolievaju a napravujem si ju :) heh

bittersweet
ďakujem :) viem že ešte klesnú aj opuch sa zmierni, neviem sa už dočkať. a už sa ti usadli a zmakkli?

bobcatko173

zuzanab17

Ahoj, ja som to tiež tak mala, 3 dni je veľmi skoro na to, aby si nemala bolesti, ja som také intenzívne mala celý týždeň takže sa neboj, len buď v pokoji, ležať som ani ja neležala len sedela, ale to väčšina z nás, ja som si musela dávať tabletky na spanie také bolesti som mávala, ale každým dňom to je lepšie , neboj :-) držím prsty, ja budem vo štvrtok 3t po a stále mám bolesti v ranách..musíme to pretrpieť :-)

zuzanab17

Ahojte kocky,

Mám 3 dni po opke a mám hrozne pichanie alebo pálenie v ľavom prsku, ležať vôbec nemôžem iba v sede alebo v polosede...
Už som si včera myslela že to bude Oki ale v noci som sa zosmykla do skoro ľahu a teraz to hrozne páli..
Mali ste niektorá takéto pálenie, lebo väčšina čo som tu čítala ste to zvládli veľmi dobre.

henka88

sashinka1985
ahoj, hádam ťa tu zastihnem :) Ako sa ti darí? Chcela som vedieť, či ti mäknú tie prsíčka alebo či ti neporadil doktor niečo, čo by tomu pomohlo :D Ja ich mám nejaké stále tuhšie, síce sa už začali hýbať :D a verím, že to nie je konečný stav.

bittersweet

henulka33, bobcatko173 gratulujem k prsiam, henulka33 super, este sa usadia a odpuchnu a budu tip-top! ja som tiez od dr.Paliatku, mam 3 mesiace po opke a som velmi spokojna, dala som si 330ml anatomicke. tiez som si prsia nevidela prve dva tyzdne a v skafandri prvych 6 tyzdnov, ale oplati sa respektovat doktorove nariadenia, vysledok stoji za to!:)po 6 tyzdnoch mi povedal, ze uz ani na noc pooperacnu nemusim, ale este si ju aj tak davam, mam v nej lepsi pocit. bobcatko173 tie neprijemne pocity v ranach som mala aj ja a hlavne druhy tyzden mi to strasne vadilo, pooperacny priebeh som mala uplne hladky bez komplikacii, takze by to malo byt ok, ze tie rany citis.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk