Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

pipaaa

inak ja mam 27 kontrolu a mal by mi vybrat zvyse stehy :-)))...neboj ja som sa tiez prehnane bala a stresovala som, a mam pocit ze mi tie stresy nepridali, po operacii som sa citila hrozne, ale ked som sa trochu ukludnila, zacalo sa mi lepsit...teraz som 9 den po a mam pocit ze som uz uplne vpohode...no ja mam 420 ml anatomy, stredny profil, nagor...meriam 170 a vazim 65 teraz aj trosku viac, som akosi pribrala :( neboj to budes mat pekne prska :-)) a fakt sa nemas coho bat, su tam super aj lekar aj sestricky, akurat tych prvych 4-5 dni je to dost bolestive, potom to uz je lepsie a lepsie...inak ja som tiez mala konzultaciu s Csetesom...tak sup sup do galerky, aky mas teraz prsia??ja som bola skoro plocha...

Susy1982

Ewel007
ak ti mozem poradit kup si hemagel,mne sa prava jazva hojila pomalsie ,chrastu som si nechtiac zoskrabla,proste som sa bala ,ze sa tam chyti nelaka ifek.. ,tym gelom som to potierala 2 krat za den a prelepila do par dni to bolo pekne zcelene... doteray je vs.ok

ewel007

Vladka

Ano,ja viem,len ma to prekvapilo,ze predvcerom bola pekna a dnes je horsia..nosim este stale pooperacne,v pondelok je to mesiac od reopky.
Inak moja drzim ti palce a mas u mna veky obdiv! A dakujem ze si mi odpisala :-)

pipaaa

Nela7

Jeeej ja som ti max vdacna, konecne som nasla niekoho kto tam bol operovany :)no navrhol mi 375ml anatomy pri vyske 161 cm a vahe 53 kg, ale konzultaciu som mala s majitelom kliniky. Nemam este foto, len dnes som sa zaregistrovala :) a ty ako? kolko ml mas? idem 27.3. takze uz sa zacinam bat trosku, dnes som bola aj na krvi :(

Nela7

baby co ste uz po opke mozete dvihat ruky nad hlavu, lebo ja uz lavu mozem uplne a aj pravu skoro...a pytala som sa doktora on mi nezakazal dvihat ruky, len nesmiem nic tazke dvihat...len viem ze vy ste tu pisali ze vam to zakazali, tak neviem co mam robit, aby som si nejako neublizila...

Nela7

silia

dufam ze mas pravdu, ja sa len trosku obavam aby neostali tak hore, lebo baby tu pisu ze nosili akysi pas hore a mne nic doktor nedal :-((...inak dnes som sa fotila aj vo vystuzenej podrde bez vypchavok, to uz sa mi zda lepsie...poslem zajacikovi potom

Nela7

olivka21

no pozerala osm ze si mala aj ty ten pas :-(( ach, do kelu eviem co mam teraz robit, dalsiu kontrolu mam az o 2 tyzdne, dufam ze to neni moc zle ked teraz nemam ten pas :(

Elissa

Caute kocky,

tak som sa objednala na konzultaciu u Cervena - najblizsi volny termin ma az 15.novembra. Strasne dlhe cakacky, ale nech to za to stoji :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk