Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

silia

tak to mas super, ja to mam odovzdat uz 4 alebo 5 aprila a este mam veru toho dost :-(( tiez chodim externe :-)

v girl

ahojte ceckane dlho som tu nebola..
ewel
krasne:) uz len cakat na leto a sup do plaviek.

vladka19
prebehla som to tu a citam nieco o plackovej zuzke..co bude po dietati ?veru ta olutuje uz 3 opku,,,ale co miska gasparovicova..teraz ma riadne melony a ide na opku,,co bude ona robit ked pride babo? tak nerozmyslaju :) ale tesim sa na vysledok,ze ake ich budu mat :))

jahodka
tvoj album som si teraz otvorila...no a musim tiez pochvalit su veeelmi ale velmi krasne! :)

silia

Nela7

ja chodím externe a diplomku mám odovzdať do 30. apríla, alebo do 15.? už ani neviem, len už by som to chcela mať skrku

Baby

ja som žiadne pyžamo na tú jednu noc nepotrebovala, celý čas som bola mimo, paplón som mala hrubý a teplý a na sebe iba gaťky a pooperačnú podprdu :D

matik8

Angie77

Dakujeem no uz si to viem aspon ako tak predstavit ze kolko bude tych 375ml , a staci ti velkost ci by si brala aj vacsie?

Nela7

Majuskaa

v Tescu neni nic :-( ...neboj tam ti to aj tak nakoniec bude jedno co mas oblecene, na tu 1noc noc to staci, doma si aj tak das nejaku mykynku alebo tricko na zips a teplaky,a lebo v com sa citis pohodlene...

angie77

matik8

ja som mala pred opkou tiež 75 cm pod prsiami cez tých cca 83-84..mám 370ml stredný profil a cez prsia mám teraz 92 cm a nosím podprdy D

matik8

Milatka4

A určite ti neodpovedal ze sa pomylil ze :-) treba to nehat teda na nho vsak vie co robí :D možno keby som necitala toto forum by som sa ani nezamyslala preco mi dal pri 375ml pooperacnu 70D a vam s vacsimi ml dal mensiu pooperacnu.

queen

Majuskaa
Ja som objednala cez MMB za 13€ aj s poštou. Vôbec nevyzerá ako pyzamo, je na zips ... Tak dufam že to môže byt, akurát že je flisove, ale sak ja som zmrzlina.