Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

olivka21

no pozerala osm ze si mala aj ty ten pas :-(( ach, do kelu eviem co mam teraz robit, dalsiu kontrolu mam az o 2 tyzdne, dufam ze to neni moc zle ked teraz nemam ten pas :(

Elissa

Caute kocky,

tak som sa objednala na konzultaciu u Cervena - najblizsi volny termin ma az 15.novembra. Strasne dlhe cakacky, ale nech to za to stoji :-)

Nela7

pipaaa

ahoj ja som tam bola cca pred 9 dnami a nemozem si ich vynachvalit...tiez som chcela ist k Ocenasovi a bala som sa potom ked ma mal operovat iny lekar...teraz tam operuje Caban a ja som s nim zatial maximalne spokojna, uvidim ake budu prsia casom...aj starostlivost personalu je super...takze sa nemas coho bat...ake implose ti budu davat??mas foto v galerke??

so.nickaa

Ahojte kocky,

chystam sa aj ja na plastiku len mam taku mensiu dilemu, tak by som sa vas chcela spytat co sa do toho uz vyznate:)
Takze prva otazka alebo teda problem je, ze opku by som chcela stihnut este pred letom lenze skuskove mam cca do polovice maja, cize opku by som si chcela dat az po skuskovom, teda nejako koncom maja..neni to uz neskoro?:/ nechcem behat cele leto ofačovana..
Este by som to teoreticky mohla stihnut v aprili lenze ako dlho by som bola "nepojazdna"? lebo v maji mam tie skusky..a neviem si rpedstavit ze by som sa s takymi bolestami mala ucit. Neviem sa rozhodnut ktory termin by bol idealnejsi...ja by som uz straasne v lete chcela mat nieco v plavkach..
A druha otazka je, kedy mozem zacat po operacii cvicit v posilovni?
Dakujem za odpovede:))

ewel007

Vladka

Idem to poslat zajacikovi,ta cervena je prava a ta bledsia je lava..do predvcera boli rovnake..mne sa trochu roztiahli aj po prvej opke a boli aj polroka do reopky take ruzovofialove ale tu sa mi zdaju take male ranky cervene a tak sa mi to trosku prehlbilo len sa to zle foti..

olivka21

Ewel
odfot to a posli zajovi. Myslim,ze ked si ich budes prelepovat aspon mesiac,tak sa ti to zarovna! Hlavne ziadnu paniku! Je to kratka doba od opky este.

bibi13

Romi

A preco si sla k raczovi? Ja mam u hederu 22.5., chceli mi dat 15.5., ale tam budem mat asi este kramy. Sakra. Brala by som ten skorsi termin.

pipaaa

ahojte, nemate nahodou niektora skusenosti s Mediklinik v Leviciach? za necele dva tyzdne mam termin, ale som si teraz nejaka neista, pretoze nenasla som o nich ziadne recenzie odkedy tam neoperuje Ocenas. Dakujem velmi pekne

ewel007

Ach baby,dnes som si prelepovala jazvy a vsimla som si ze nieco sa deje :(( lava je pekna,ale prava nieje v poriadku,akokeby sa roztahovala,zacala fialovejiet a mam to tam take cudne..nepekne,porazi ma!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk