Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

Majuskaa

ahoj ja som mala cele na gombiky ale poviem ti ze sa mi zhanalo tazko, v ziadnom schopnom obchode nebolo take nakoniec som vystrachala u cinanov, ale trosku babkovske ale ucel splnilo :D

Nela7

silia

ja praveze na moje prekvapenie som ok od tych stehov...aj prsia uplne malo citim, akruat rano su ako kamene a ked sa nahodou pozabudnem a pohnem prudsie rukami tak vtedy...a kedy mas odovzdat diplomovku???no ja som mala 4 seminarky, a hotove mam len 3 musim este jednu zmaknut...ty chodis denne do skoly??ci?

Majuskaa

Caute baby prosim vas tie ktore mate uz pooperacii, ake pyzamo ste mali.?? Cele na gombiky??? Ak ano kde ste take zohnali??

milatka4

A čo si mám myslieť ja, keď mám teraz podprdu 75B, cez prsia 84 cm, navrhnuté ES anatómy 445ml a pooperačnú tiež 75B?? Hneď som sa Červeňa spýtala či sa nepomýlil.

matik8

Bimbi

Dakujem za odpoved :-) teraz mam pod prsami 75 a cez prsia 85, foto som uz posielala zajacikovi, musim pokukat ci sa nenajde nejaka kocka priblizne s rovnakymi a kolko ml ma.

silia

Nela7

nie ešte nemám :/ popritom som musela robiť aj ďalšie dve seminárky, tak som sa zdržala. ja mám tiež takú prácu iba za pc, ale necítila som sa ešte nato.

Nela7

silia

aj ja tak priblizne, po piatich...v stredu som bola na opke a v nedelu pomaly a uz od pondelka ficim naplno...ty uz ju mas dopisannu??ja este nie :// ach, bozee nervy mam...no zalezi aku mas pracu, ak makas manualne tak by si asi skvor nemala, ale ja som v kancli cize pohodka, aspon dufam, vsak keby daco hodim sa znovu marod :-))

Nela7

aj ja tak priblizne, po piatich...v stredu som bola na opke a v nedelu pomaly a uz od pondelka ficim naplno...ty uz ju mas dopisannu??ja este nie :// ach, bozee nervy mam...no zalezi aku mas pracu, ak makas manualne tak by si asi skvor nemala, ale ja som v kancli cize pohodka, aspon dufam, vsak keby daco hodim sa znovu marod :-))

silia

Nela7

a po koľkých dňoch od opky si začala písať diplomovku? ja po 5 :)a to tak, že celé dni vkuse, tak dúfam, že to nejako nepoškodí. už ideš do práce? nie je to trochu skoro? či už si fit? aj ja už idem a taaak som zlenivela, že konec :D