Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

anonym76

ďakujem :D a či ich mám veľmi tvrdé, tak áno, ani sa ich radšej nedotýkam, ale som ešte len 2 týždne po a to je ešte dosť skoro

silia

Nela7

ďakujeem :D potešila si ma, kebyže sa už nezmenšili, tak budem veľmi spokojná..no uvidíme po čase. neboj ako hovorím, budeš mať aj ty pekné a hlavne plné veď máš 420 ml a to je už pekné čísielko a tiež potom naberú okrúhlejší tvar uvidíš :D veď v tej čiernej "kazajočke" vyzerajú dobre a dosť veeľké :D potom ani nebude vidieť, či anatomy, alebo gule

Majuskaa

mamita

waw :) krasne mas teraz prska take nieco si predstavujem aj jaa.. ale mne boli navrhnute anatomicke ale kedze mam katastrofalne vykojence tak sa bojim ze tam hore to budem mat prazdne :/ ako si sa citila prve dni..? aj mna caka korekcia...

anonym_76

silia
ahoj,mas naozaj krasne prsia, nevravel ti doky ako dlho ti budu prsia maknut? mas ich velmi tvrde? ja budem mat tiez ES,preto sa pytam...dik erika

Nela7

silia

dufam ze mas pravdu, no uvidime, drz mi palce...ale musim uzat ze ty ich mas kraaaaasne fakt! myslela som si ze gule budu vyzerat inak, tvoje su fakt ako keby to ani silikony neboli...

silia

Susy1982

ja som sa pýtala dokiho, či bude nejaká vec, čo so silikónmi nebudem môcť robiť, tak mi povedal, že všetko môžem okrem infrasauny

Susy1982

baby tie ,ktore ste po op dlhsi cas,chodite do infra sauny? Citala som ze vraj silikon by to poskodit nemalo,ale vraj sa treba kontaktovat pred tym s lekarom,iba ma zaujima ci mate nejaku skusenost ,predsa infrasaauna je dnes je velmi popularna ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk