Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Ewel
odfot to a posli zajovi. Myslim,ze ked si ich budes prelepovat aspon mesiac,tak sa ti to zarovna! Hlavne ziadnu paniku! Je to kratka doba od opky este.

bibi13

Romi

A preco si sla k raczovi? Ja mam u hederu 22.5., chceli mi dat 15.5., ale tam budem mat asi este kramy. Sakra. Brala by som ten skorsi termin.

pipaaa

ahojte, nemate nahodou niektora skusenosti s Mediklinik v Leviciach? za necele dva tyzdne mam termin, ale som si teraz nejaka neista, pretoze nenasla som o nich ziadne recenzie odkedy tam neoperuje Ocenas. Dakujem velmi pekne

ewel007

Ach baby,dnes som si prelepovala jazvy a vsimla som si ze nieco sa deje :(( lava je pekna,ale prava nieje v poriadku,akokeby sa roztahovala,zacala fialovejiet a mam to tam take cudne..nepekne,porazi ma!

romi

bibi13
bols som v tom interklinik na konzultacii,mam dohodnuty termin na 14 maj.mam velmi dobry pocit z racza i ked som tu niekde citala ,ze je arogantny nebol,bol v pohode.tak teraz sa musim rozhodmut ci ocenasovi ,alebo raczovi.
ale radsej by som isla raczovi ,len keby mi dal skor termin :(.

question

queen, mne by nevadili gulate, len nechcem aby mi spravili gule .. a kedze mi navrhol az 450 tak uvidim, ale kedze rusis termin, by som ho zobrala ja a mozem aspon pre opkou s nim este pokecat radsej osobne , moze byt???

queen

Question
A čo chceš menšie alebo radšej anatomicke ?

Inak baby co by ste radi k Cervenovi na konzultaciu, ja tam mám termín asi buduci týždeň v piatok sa mi zda a nepojdem tam, budem ho rušiť asi v utorok ...

olivka21

Nela
musis nosit ten pas a divim sa,ze doki ti to nepovedal. Ja som 6tyzdniv po a stale pas nosim... vsimni si,ze mas bradavky uplne dole...

question

baby co ste zvedave a cervena a cakacky, na konzultacku som cakala 6 mesiacov a na opku po konzultacke cakam 4 mesiace-ale to je skor rarita, to mi povedali aj sestricky.. kamoska bola o par dni neskor ako ja na kozultacke a na opku ide po 10 mesiacoch, ale ona chcela ist az na jesen.. a niektora sa pytala na ml, ja mam 168cm, 50kg a navrhol mi 450ml okruhle, ale ja ich asi odmietnem, pretoze sa bojim, ze mi to spravi gule.. este budem konzultovat s doki aspon cez mail.. tak uvidim...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk