Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

nanka

Ďakujem :D operoval ma Magdo z Chirmedu. noo tiež sme sa s dokim divili, že to čo je za profil :D aké má pomenovanie, že keď je raz stredný tak ako môže byť extra vysoký, to sú najnovšie z ES 805N a to je o trochu vyšší profil ako stredný, ale stále nie vysoký :D

queen

Nela7
Ju, máš ich vysoko, ale gravitácia nepusi :-) určite klesnú . Ked budeš na kontrole popytaj sa na ten pas čo baby spomínajú, v tomto ja nemám skúsenosti.

M.i.r.u.s6

Nela7
cicimici ma pavdu vidis ja som uz zabudla ze do stehov som aj ja mala ten pas ale bude to vsetko ok ale asi to ce len cas:))

M.i.r.u.s6

Nela7
no vidis tak potom nie je probem nie??ano ano prirodzene pekne takze vyckaj casu a aj ty budes mat take cicule peknucke:))

cicimici

nela7

mas ich naozaj dost vysoko..podla mna ty si mala mat aj ten pas co sa sice nosi hlavne pri vkladani cez pazuchu ale takisto aj na to aby ti tlacili na ten opuch z vrchu..nechapem preco ti ho doki nedal ale asi vie co robi..ja som svoje prsia nevidela po tyzdni ako ty az po 10 dnoch tak moze byt ze aj ja som ich mala tak vysoko a ani o tom neviem..ale ja som mala do stehov ten pas..urcite ti klesnu to sa neboj..len si osobne myslim ze beztoho pasu to potrva trochu dlhsie..

Nela7

M.i.r.u.s6

silia je tusim o viac ako tyzden skvor ako ja...no mne povedal ze su ok a krasne sa hoja vraj, tak neviem...hey silia ich ma take prirodzene pekne uz teraz

M.i.r.u.s6

Nela7
nie si tak podobne ako silia opeovana?? ta ich ma pekne dole ale sak si bola vcea na stehy tak ti dok asi nieco povedal a ucite ze je vsetko ako ma byt:)

Nela7

queen

no mne ako keby do toho padli, uz mi je akurat, to ja som ich mala zo zaciatku take spicate len, ale kupila som si este jednu tu skaredu so suchymi zipsami, a ta ich drzi este viac...ved mam foto v galerke, len sa mi zdaju dost vysoko hore take vypukle...co na to hovoris?...no super takze budes vyberat o dusu, som zvedava ake ich nakoniec budes mat :-)) drzim palceky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk