Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Vladka

Ano,ja viem,len ma to prekvapilo,ze predvcerom bola pekna a dnes je horsia..nosim este stale pooperacne,v pondelok je to mesiac od reopky.
Inak moja drzim ti palce a mas u mna veky obdiv! A dakujem ze si mi odpisala :-)

pipaaa

Nela7

Jeeej ja som ti max vdacna, konecne som nasla niekoho kto tam bol operovany :)no navrhol mi 375ml anatomy pri vyske 161 cm a vahe 53 kg, ale konzultaciu som mala s majitelom kliniky. Nemam este foto, len dnes som sa zaregistrovala :) a ty ako? kolko ml mas? idem 27.3. takze uz sa zacinam bat trosku, dnes som bola aj na krvi :(

Nela7

baby co ste uz po opke mozete dvihat ruky nad hlavu, lebo ja uz lavu mozem uplne a aj pravu skoro...a pytala som sa doktora on mi nezakazal dvihat ruky, len nesmiem nic tazke dvihat...len viem ze vy ste tu pisali ze vam to zakazali, tak neviem co mam robit, aby som si nejako neublizila...

Nela7

silia

dufam ze mas pravdu, ja sa len trosku obavam aby neostali tak hore, lebo baby tu pisu ze nosili akysi pas hore a mne nic doktor nedal :-((...inak dnes som sa fotila aj vo vystuzenej podrde bez vypchavok, to uz sa mi zda lepsie...poslem zajacikovi potom

Nela7

olivka21

no pozerala osm ze si mala aj ty ten pas :-(( ach, do kelu eviem co mam teraz robit, dalsiu kontrolu mam az o 2 tyzdne, dufam ze to neni moc zle ked teraz nemam ten pas :(

Elissa

Caute kocky,

tak som sa objednala na konzultaciu u Cervena - najblizsi volny termin ma az 15.novembra. Strasne dlhe cakacky, ale nech to za to stoji :-)

Nela7

pipaaa

ahoj ja som tam bola cca pred 9 dnami a nemozem si ich vynachvalit...tiez som chcela ist k Ocenasovi a bala som sa potom ked ma mal operovat iny lekar...teraz tam operuje Caban a ja som s nim zatial maximalne spokojna, uvidim ake budu prsia casom...aj starostlivost personalu je super...takze sa nemas coho bat...ake implose ti budu davat??mas foto v galerke??

so.nickaa

Ahojte kocky,

chystam sa aj ja na plastiku len mam taku mensiu dilemu, tak by som sa vas chcela spytat co sa do toho uz vyznate:)
Takze prva otazka alebo teda problem je, ze opku by som chcela stihnut este pred letom lenze skuskove mam cca do polovice maja, cize opku by som si chcela dat az po skuskovom, teda nejako koncom maja..neni to uz neskoro?:/ nechcem behat cele leto ofačovana..
Este by som to teoreticky mohla stihnut v aprili lenze ako dlho by som bola "nepojazdna"? lebo v maji mam tie skusky..a neviem si rpedstavit ze by som sa s takymi bolestami mala ucit. Neviem sa rozhodnut ktory termin by bol idealnejsi...ja by som uz straasne v lete chcela mat nieco v plavkach..
A druha otazka je, kedy mozem zacat po operacii cvicit v posilovni?
Dakujem za odpovede:))

ewel007

Vladka

Idem to poslat zajacikovi,ta cervena je prava a ta bledsia je lava..do predvcera boli rovnake..mne sa trochu roztiahli aj po prvej opke a boli aj polroka do reopky take ruzovofialove ale tu sa mi zdaju take male ranky cervene a tak sa mi to trosku prehlbilo len sa to zle foti..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk