Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

Silia,
velmi pekne prska. kto ta operaoval? a este jednej veci nerozumiem v galerke mas,ze stredy extra vysoky profil. to take nieco existuje? ja som bola v tom, ze je bud taky, alebo taky, ale nie ze su spojene.

nanka

lilabmw,
citam, ze si sa viackrat pytala na cakacky u dr. cervena. pisala si, ze by si chcela opku na jesen. nechcem ti brat iluzie, ale to u neho asi nestihnes. ja som sa objednavala na konzultaciu vlani v aprili - termin som dostala na oktober a potom opku na jun. cize spocitane zratane :) 6 mesiacov som cakala na konzultaciu, a 9 meisacov cakam na opku. nikto mi nevolal, volala som ja, ci sa neda nieco skor - ale marne. a preto nechapem, ked tu niektore baby pisu, ze im volali viackrat. takze ak tak šup šup cim skor volaj :)

queen

Nela7
Ďakujem, mal by mi ich nachystat 6 párov anatomicke, vysoký profil (min. 6 cm) ml od 390 - 545, tak som sama zvedava čo nakoniec vyhra.
A tá tvoja voľna podprda čo ? Pytala si sa na to ?

Misaaa
Neni to malo 390? Ty si to pisala že máš veľmi vykojene ? Aké máš rozmery ? Ja mám 164cm/47kg ...

Elisa
Tak baby ti uz hádam všetko napísali ;-)

Sarka16
Určite nebudú velke, toho sa neboj :-)

M.i.r.u.s6

Nela7
no moja zdaju sa mi vyssie ale urcite to len preto ze je to skoro urcite budu peknucke wow 420 to mas ozaj super:))

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj ano ano uz nosim dnes uz cely den :) vcera ma kostica tlacila na stehy take nem prijemne ale dnes pohda vsetko je o cviku
moja pozerala som tvoje foto a ano mas ale vies co podme spravit pokus:)) ake mam ja tam foto medzi prvymi porovname zistime ved aj kazdy sval moze mozno inak pracovat ci?

Nela7

M.i.r.u.s6

ahoj ako?,uz nosis normalne podprdy ci??...ja som bola vcera na tie stehy, prsia mam galerke, no samizdaju fakt dost hore vytlacene aj ty si to take mala??...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk