Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Nela
musis nosit ten pas a divim sa,ze doki ti to nepovedal. Ja som 6tyzdniv po a stale pas nosim... vsimni si,ze mas bradavky uplne dole...

question

baby co ste zvedave a cervena a cakacky, na konzultacku som cakala 6 mesiacov a na opku po konzultacke cakam 4 mesiace-ale to je skor rarita, to mi povedali aj sestricky.. kamoska bola o par dni neskor ako ja na kozultacke a na opku ide po 10 mesiacoch, ale ona chcela ist az na jesen.. a niektora sa pytala na ml, ja mam 168cm, 50kg a navrhol mi 450ml okruhle, ale ja ich asi odmietnem, pretoze sa bojim, ze mi to spravi gule.. este budem konzultovat s doki aspon cez mail.. tak uvidim...

mamita

Majuska
od tretieho dňa...ale pozor na ruky...ja som sa zabúdala tým že ma ruky neboleli a sem tam som to prehnala

Majuskaa

mamita

Idem k Dr. Krivosudskemu a zajtra mam este poslednu konzultacku kde sa aj rozhodne co teda dame.. a 22.3. ideme na to.. uz sa mi to blizi :) a za ako dlho si zvladala robit take lahsie domace prace? som nechtarka a neviem kolko si mam dat volno.

mamita

Majuska
ďakujem pekne si mila..:o)..ja som chcela gule doki navrhol anatomy ale presne pre to že som mala vykojene som túžila po objeme hore. Tak suhlasil..:o))..takto ti poviem...bolelo to jak das...ale nemyslím že to bolo korekciou..skor tým že sa niečo narvalo pod sval... Tie bradavky som vôbec nijako nepocitovala ako bolestivé...kamoska má cez pazuchou a ked sme sa bavili ták hovorila že už by si to tak nedala práve pre to že ju dosť obmedzuje..sme ták narovnako po opke a kým ona to este stale cíti ták mňa tie jazvy nijak neobmedzuju...tak neboj... Krásne sa to hojí a ten pocit mat prsia je super...kedy a ku komu sa chystas?

silia

anonym76

ďakujem :D a či ich mám veľmi tvrdé, tak áno, ani sa ich radšej nedotýkam, ale som ešte len 2 týždne po a to je ešte dosť skoro

silia

Nela7

ďakujeem :D potešila si ma, kebyže sa už nezmenšili, tak budem veľmi spokojná..no uvidíme po čase. neboj ako hovorím, budeš mať aj ty pekné a hlavne plné veď máš 420 ml a to je už pekné čísielko a tiež potom naberú okrúhlejší tvar uvidíš :D veď v tej čiernej "kazajočke" vyzerajú dobre a dosť veeľké :D potom ani nebude vidieť, či anatomy, alebo gule

Majuskaa

mamita

waw :) krasne mas teraz prska take nieco si predstavujem aj jaa.. ale mne boli navrhnute anatomicke ale kedze mam katastrofalne vykojence tak sa bojim ze tam hore to budem mat prazdne :/ ako si sa citila prve dni..? aj mna caka korekcia...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk