Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Veju13

Funguje to tak, ako pisali. Posles fotku tvojich ors a tym ziskas pristup. A potom budes mat svoj album kde mozes davat fotky postupne po operacii.

raduzkach

Ahojte baby,viem ze sa to tu pytalo uz vela bab,ale ako sa dostanem do tej galerie ? Pisala som aj email ze by som chcela heslo a napisali mi ze ziadne heslo nieje ze musim pridat fotku svojich prs,to ako funguje prosim vas ?

lenusa00

Klara154 som velmi rada, ze stastie pri mne stalo :) nie je to lahke, najst kliniku - to ti verim. No sem tam treba posluchnut intuiciu. Ja som mala vybrate dve kliniky, kam by som zasla na konzultaciu. A prvu som navstivila v Kosiciach Centrum plastickej a estetickej chirurgie a som si povedala, ze uz na dalsiu kliniku ani na konzultaciu nepojdem, kedze tu som dostala vsetko co som od kliniky a od lekarky cakala.. :)

Monci666

Ahojte baby , mna to caka uz o mesiac , idem do BB k cervenovi 25. apr . ?? :P nieje nejaka co ma podobny termin ? ......SOM TO SKONZULTOVALA NAKONIEC ZE BUDE 545ML :D ....chcela som sa spytat ci sa daju predoperacne niekde u jedneho doktora vybavit BB ZV IBA BABI Z OKOLIA PISTE DIKYY

mala_sovicka

Nemusi ta to cakat :) ono je to rozne. Ja mam kamosku, co tiez bola na implantaty. Riesila, ze chce len B-cka ze to jej bude stacit po tom, ze nemala na hrudi nic a teraz si chce dat este o cislo vacsie. Cize to sa teba tykat vobec nemusi;)

betuskamuska

do vacsich? ake mas teraz prosim ta? :) to casom je tak vzdy, ze zena chce este vacsie? reku ci to aj mna caka :) :)

cica-666

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, ako by som mohla dostať pristup k fotkám. Ja som tu už bola pred niekoľkými rokmi, kedže už mám aj ja urobené prsia. Ale nedávno som sa rozhodla ísť do vätších a tak by som chcela vidieť nejaké fotky a urobiť si nejakú predstavu. ďakujem za skorú odpoveď.

betuskamuska

Romanka25
vyskúšaj a uvidíš. Ty to ani nemáš z kade vedieť, keďže neriešiš takéto veci denne, ale keď prídeš k lekárovi, čo má už niekoľko takýchto zákrokov za sebou tak jednoznačne by mal vedieť poradiť, čo by bolo najlepšie. Áno bola som u nich, za konzultáciu nič nedáš :)

Lenusa00
Tak to si potom naozaj mala šťastie, lebo to sa málokomu podarí :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk