Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Alenasis

Zuzanab17,
ja som už bola z toho zúfalá, že prečo iné to zvládajú dobre a ja trpím, ale takých čo si to poriadne odtrpia je veru dosť, takže sa nestresuj. Ja som už po 14 dňoch v práaci ale chodím zhrbená ako starena a stále ma to ťahá alebo tvrdne. Je to také nepríjemné. Ono to všetko prejde, len to chce čas. Žiaľ nejde to tak rýchlo ako by sme chceli :)A bolesti chrbta o tom ani nehovorím. Tak šialene si túžim ľahnúť na bok a nedá sa :) ja som sa už 2 týždne nevyspala, lebo spím v trojhodinových intervaloch. Tak držím palčeky a veľa trpezlivosti prajem :) :)

zuzanab17

Bobcatko Alenasis

Baby ďakujem nie že by ma to tešilo že ste trpeli ale som rada že nie som sama....ja môžem iba sedieť ani chodiť vtedy do začne do 5 minút páliť....teda myslela som že to budem znášať lepšie....už som sa aj zľakla lebo ženy z môjho okolia to znášali v pohode.

Teraz si sedkam v klude a mám pocit akoby ma v prsku sťahovalo...sú to také zvláštne pocity

bobcatko173

henulka33

tak sa tam možno stretneme :) no ty si na tom ako vidím o dosť lepšie, ja som druhý deň v práci, ale poviem ti, že ma veľmi boli ľavé prsko - ktoré sa nie a nie zahojiť, cítim veľkú bolesť a úplne citiť že nie je v poriadku lebo pri akomkoľvek pohybe mám bolesti...a to sa pri tom nenamáham, nedvíham ani moc ruky, ale tak robím v banke, čiže sa dosť pohybujem...veľmi som zvedavá čo mi povie zajtra, lebo veď už skoro 3t budeme po a ja to stále nemám zahojené :(((( pravé je úplne dobré, ani neviem, že je, len to ľavé mi robí starosti stále...podprda aj mňa tlačí a všetko ma svrbí pod ňou :D tým že ja som ju za celý ten čas mala dole iba tak u Dr. inak ešte vobec tak mi tá koža riadne dáva zabrať..
a pichanie mám aj ja, ale to je normálne.. a hlavne, od včera mám zasa krv na leukoplatoch :( a zasa len na ľavom :(

Alenasis

Zuzanab17, neboj sa ja som na tom rozhodne dobre nebola, tretí a štvrtý deň bol asi najhorší ale ja som si vytrpela 2 týždne svoje a to fakt. Mňa tiež šialene pálilo v ľavom a hlavne pri zmene polohy som myslela, že sa zbláznim. Bolesť som potom predýchavala 10 minút. Je to zrejme normálne, potom asi po 8 dňoch to začalo ustupovať. Teraz som 2 týždne po opke a už sa to zlepšuje ale stále spím v polosede, lebo keď si ľahnem tak mi strašne tvrdnú a ľavý stále páli. Tak daj si tabletku a oddychuj.

henulka33

bobcatko173

ja idem na 8:45, take bolesti v mieste kde su naplaste som mala aj ja, už iba sem tam sú...ja zase po obede cítim že ma všade tlačí podprda a musím si ju aspoň trošku nadvihnúť aby sa mi to tam uvolnilo, ale niekedy cítim take pichanie a jemnu bolesť na striedačku raz v jednom a raz v druhom...

našťastie sa už dá spať po ležiačky - ale stále na 2 vankúšoch aspoň...
no a tá podprda - čo už, nejako vydržím, v práci sa sem tam ošahávam ked ma pobolievaju a napravujem si ju :) heh

bittersweet
ďakujem :) viem že ešte klesnú aj opuch sa zmierni, neviem sa už dočkať. a už sa ti usadli a zmakkli?

bobcatko173

zuzanab17

Ahoj, ja som to tiež tak mala, 3 dni je veľmi skoro na to, aby si nemala bolesti, ja som také intenzívne mala celý týždeň takže sa neboj, len buď v pokoji, ležať som ani ja neležala len sedela, ale to väčšina z nás, ja som si musela dávať tabletky na spanie také bolesti som mávala, ale každým dňom to je lepšie , neboj :-) držím prsty, ja budem vo štvrtok 3t po a stále mám bolesti v ranách..musíme to pretrpieť :-)

zuzanab17

Ahojte kocky,

Mám 3 dni po opke a mám hrozne pichanie alebo pálenie v ľavom prsku, ležať vôbec nemôžem iba v sede alebo v polosede...
Už som si včera myslela že to bude Oki ale v noci som sa zosmykla do skoro ľahu a teraz to hrozne páli..
Mali ste niektorá takéto pálenie, lebo väčšina čo som tu čítala ste to zvládli veľmi dobre.

henka88

sashinka1985
ahoj, hádam ťa tu zastihnem :) Ako sa ti darí? Chcela som vedieť, či ti mäknú tie prsíčka alebo či ti neporadil doktor niečo, čo by tomu pomohlo :D Ja ich mám nejaké stále tuhšie, síce sa už začali hýbať :D a verím, že to nie je konečný stav.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk