Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

mulatka neviem či kašel vadí...skúsila si sa opýtať doktora? možno sa zbytočne stresuješ ;)

bobcatko173 tak ako si dopadla?

mne konečne oznámil super správu :D dnes som sa konečne osprchovala... neuveriteľný pocit, aj ked ranky trošku štípali, ale cítila som sa ako v 7 mom nebi :D a podprdu si na hodku denne môžem dať dole..a ináč mám ju nosiť do polovice rozopnutú - lebo že mám prsia dosť blízko pri sbe , tak aby ich to viac k sebe netlačilo...tak hádam to bude ok

henulka33

zuzanab17

ako dopadlo umývanie vlasov?? ja som si ich umývala v hlbokom umývadle s vzsoko položeným kohútikom, aby som vopchala hlavu :) bolo to fajn... a tiež som rozmýšľala nad kaderníčkou - to je ten jednoduchší spôsob :)

Foxi

Ahojte, chystam sa oslovit dr. Cervena z BB, neviete ci sa tam da platit aj na splatky? A mozem uz teraz pridat svoje fotky do galerie este pred zvacsenim?

zuzanab17

NessaF
Ahoj ja ti určite odporúčam Mudr.Červena. V Banskej Bystrici, je to špička aj čo sa týka personálu a prístupu. :)))

zuzanab17

NessaF
Ahoj ja ti určite odporúčam Mudr.Červena. V Banskej Bystrici, je to špička aj čo sa týka personálu a prístupu. :)))

NessaF

Ahojte. Konecne som sa odhodlala, chcela by som sa spytat, kde najdem info o lekároch, kto je doporuceny, kto menej - existuje taká téma tu niekde? Okolie Nitra, Banská Bystrica ma zaujíma. Dakujem za kazdú radu.

henka88

sashinka1985
ahojky. tak super, ze sa to u teba takto dobre vyvija. u mna tiez, spokojna som velmi, ja myslim zase praveze ze ich uz usadene aj mam, lebo vyzeraju pekne prirodzene, len ako aj ty pises, nemam ich najmakksie. som myslela, ze budu viac makksie, hadam s ato este nejako obmakci :D aj sa vedia hybat, nie su najvtrdsie, ale citit ze je tam nieco pevne, cize to nie je 100%

bittersweet

henulka33 ano prsia su uz super, sadli a su makke, viem ich spojit, daju sa mi nosit uz hocake podprdy, aj push-up. ale myslim ze to este stale pracuje a to spajanie prs k sebe este nejde uplne ako po masle, baby tu pisali ze to aj 9 mesiacov ci rok, kym je to uplne tip-top, aj ked mne sa zda stale, ze lepsie to uz byt nemoze a potom vidim zmenu:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk