Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Nela7
jasne ze si chybala, ved ja to tu prezivam!! sa bojim, bobkujem z mojej operacie o 3 tyzdne :)
tak ma vsetko aktualne zaujima velmi! po kolkych dnoch presla ta najhorsia bolest?

lilabmw

Elissa

cenu uz mi pisali dole baby 2470 tusim okruhle a okolo 2700 anatomy komplet.A operuje Medicentrum ZV a novamed myslim BB.

Luca123

lilabmw

Mne sestricka povedala do telefonu, ze od konzulatcie cca pol roka ale moze sa vraj stat, ze sa nieco skor uvolni. Lenze to bude leto a operacia v lete asi nie je dobry napad

Elissa

lilabmw

to zaujima aj mna, ako to je s cakackami na konzultaciu a operaciu. Buduci tyzden sa mu urcite ozvem, ale chcela by som mat aspon predstavu.

A ako to je s kontrolami po opke? V akych intervaloch cca byvaju? Cerven pracuje so vstrebatelnymi stehmi, ci to je individualne?

Baby, Cervenovky co mate po - kolko vas vysiel zakrok spolu vratane predoperacnych vysetreni a noci stravenej na klinike?

Operuje iba v BB a ZV?

Susy1982

Luca 123
neviem ci mas pristup do nasej galerie,ak nie tak posli svoje foto prs na galeria@zoznam.sk,a dostanes instrukcie ako nato.Tam si pozries fotky prs ake boli a ake su .to by ti mohlo pomoct lepsie sa rozhodnut pre vyber velkosti.

lilabmw

tak ked chces 3ky tak aspon 350-360 podla mna bajocko ale ved uvidis co ti navrhne on ,drzim palce

to sa pytam aj ja ako dlho sa caka potom na opku a sklada sa nejaka zaloha?

Luca123

No mam 175cm a 57 kg, svoje prsia..hm...nosim 75B ale su to puch up, podla mna keby nieje vypchata tak aj A obleciem, tak ja mam skor tak skor jednotky alebo jedna a pol, neviem ako sa to rata :) a ako dlho ste cakali na operaciu?

lilabmw

Luca

ja som bola tiez u mojho Dr.s mojim priatelom ziadny problem v tom ja nevidim :-) ja so bola rada ze tam je.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk