Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Elissa

cenu uz mi pisali dole baby 2470 tusim okruhle a okolo 2700 anatomy komplet.A operuje Medicentrum ZV a novamed myslim BB.

Luca123

lilabmw

Mne sestricka povedala do telefonu, ze od konzulatcie cca pol roka ale moze sa vraj stat, ze sa nieco skor uvolni. Lenze to bude leto a operacia v lete asi nie je dobry napad

Elissa

lilabmw

to zaujima aj mna, ako to je s cakackami na konzultaciu a operaciu. Buduci tyzden sa mu urcite ozvem, ale chcela by som mat aspon predstavu.

A ako to je s kontrolami po opke? V akych intervaloch cca byvaju? Cerven pracuje so vstrebatelnymi stehmi, ci to je individualne?

Baby, Cervenovky co mate po - kolko vas vysiel zakrok spolu vratane predoperacnych vysetreni a noci stravenej na klinike?

Operuje iba v BB a ZV?

Susy1982

Luca 123
neviem ci mas pristup do nasej galerie,ak nie tak posli svoje foto prs na galeria@zoznam.sk,a dostanes instrukcie ako nato.Tam si pozries fotky prs ake boli a ake su .to by ti mohlo pomoct lepsie sa rozhodnut pre vyber velkosti.

lilabmw

tak ked chces 3ky tak aspon 350-360 podla mna bajocko ale ved uvidis co ti navrhne on ,drzim palce

to sa pytam aj ja ako dlho sa caka potom na opku a sklada sa nejaka zaloha?

Luca123

No mam 175cm a 57 kg, svoje prsia..hm...nosim 75B ale su to puch up, podla mna keby nieje vypchata tak aj A obleciem, tak ja mam skor tak skor jednotky alebo jedna a pol, neviem ako sa to rata :) a ako dlho ste cakali na operaciu?

lilabmw

Luca

ja som bola tiez u mojho Dr.s mojim priatelom ziadny problem v tom ja nevidim :-) ja so bola rada ze tam je.

lilabmw

Luca

300ml ti asi trojky nespravi pokial nemas svoje dvojky uz teraz alebo nemas 150cm a 45kg to len pre uvod takze kludne chod do väcsich po opke su troska väcsie ale odpuchnu potom a aby si nebanovala tych peniazkov.Aka si vysoka a kg?A ake mas svoje jej tiez dolezite ale Dr. Cerven je odbornik takze on ked mu povies tvoju preedstavu zhe chces trojky tak ti navrhne sam on uz to ma v oku takze je to tu zbytocne nejako riesit niesme dr. :-) ale ber co najviac ja mam 400 a mam C a predtym take male A

Susy1982

Luca 123
ahoj,neviem ci si uz kojila a ci mas dieta ,pokial nie a prsia chces mat aj po dietati pekne a nechces ist kratko po tom na dalsiu op ,tak do 400ml,podla mna je tak idealne,zavisi od toho ake mas svoje prsia teraz.Lekar ta pomeria ,naverhne ti co je lepsie,ale zvol si zlatu strednu cestu.Naozaj vela zalezi ake mas svoje teraz ak su moc povisnute tak vecsi implos ak nie tak mensi ,tak ako som napisala vyssie..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk