Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Orchydei
Ja som bola u nej na konzultacii, ale nakoniec idem budúcu stredu k Mladekovi. U nej je super, že sa nečaká ... Vraj stačí len zavolať, objednať si implantaty u nej a ked prídu, môže sa ísť na vec. Videla som tu aj nejake baby v galerke od nej, len už nepamätám ako sa volali...
A dnes som čítala že za 2 týždne bude robiť Zuze Plackovej Mega kozy - najväčšie v československu, 800 ml. Xixi, tak som na ne zvedava...

martinkalinka

bimbi

Bimbi dakujem za odpoved a ten vysoky profil znamena co??? vobec som o tychto profiloch nevedela, spytala by som sa ho rovno na konzultacke. Normalne ma mrzi ze som skor nenasla toto forum :( a ako si najdem prosim ta tu galeriu???

bimbi

Lila
Ja som bola v BB, neviem ci su presne tie iste ceny vo Zv, Olivka tam bola ti odpovie.. Ja som platila 2750€ ale za anatomy, gulate su cca o 300€ lacnejsie..

lilabmw

bimbi

no ved prave ze uz ked mam cakat tak rozmyslam ze na Cervena pockat blizsie to mam ale do ZV kde to operuje na akej klinke neviete?a co si platila bimbi za opku?

bimbi

Martinkalinka
Pozri si stranku www.siklienka.sk tam si vyhladaj tabulky Eurosilicone a TMM3 su vysoky profil.. Tam najdes presne rozmery na mm..
Lilabmw
Tebe by sa oplatilo pockat si na cervena ked si to odlozila, ale obavam sa ze na jesen ci bude volne?.. Sle za pokus nic nedas, to v BB su take otrasne terminy..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk