Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte,
prosim Vas, po nedavnych prispevkov na margo prace Trsku zacinam zvazovat Cervena. Vie mi niektora povedat, ako je cca na tom s terminami (konzultacka a opka)? Mozno sa mu ozvat aj na mail ohladom konzultacie, ci to vybavuje sestricka na telefone? Ako teda prebieha objednanie na konzultacku? Vdaka

bibi13

Zajacik

A vedela by si si predstavit vacsie prsia? Ale to nie je iste, ze by sa to tym vyriesilo, ci ano? Budes s tym nieco robit? A kto ti vlastne robil prsia?

zajacik_006

bibi
vieš mala som dosť vykojené prsia,obe deti som kojila cez tri roky.A tak moje dvorce pozerajú dole a nie rovno. Mali sa tam zrejme vložiť väčšie implantáty a tým pádom by sa tá vykojená koža úplne vyplnila.

M.i.r.u.s6

silia
moja hovor mi ako ja obdivujem muza ze takto spokojne pracuje a nema az taky problem s tym ale fakt ty kks nastupim na prac vlak a uz sa nezastavim:) no ale vraj praca slachti:))

silia

Mirus6

nie cez dvorce by som si nedala, mám normálne spod prsnej ryhy zospodu, tak neviem, prečo mám také precitlivené bradavky. zatiaľ som ešte na marodke, ale na budúci týždeň už začínam pracovať, jooj tiež sa mi nechce, človek veľmi rýchlo zlenivie :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk