Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

lilabmw a elissa

tak ako tu prave napisala majka..2463 stoji opka s implosmi,pooperacnou podprdou,jedna noc na klinike proste vsetko je v tej cene okrem predoperacnych.. doktor uz asi operuje iba bb a zvolen..ja som bola operovana vo zvolene a lilus klinika sa vola medicentrum zvolen ale cislo na nich nepotrebujes lebo do zvolena ta objednavaju cez bystricu..on vo zvolene nerobi ani konzultacky ani nic podobne proste v bb ma akoby centralu a z tadial ta sestricky objednavaju bud do bb abo do zv..konzultacka aj opka od nej su zakazdym inak cize si tam treba zavolat a zistit od sestriciek..radsej skor ako neskor..ale ako pise majka tak vela ludom volaju aj skor ci nechcu ist..kontroly po 10 dnoch stehy a potom po 4 -5 tyzdnoch..drzim palce

Majka1910

Elissa, lilabmw
Babule ja som bola na operácii trištvrte roka dozadu, vtedy sa dala este objednať spolu konzultacia a hneď aj termín operacie. Ja som sa objednavala v októbri, vo februári bola konzultacia a v júny operácia. Ale volali mi 3x o skorší termín.
Čo sa týka ceny platila som 2500e za všetko okrem predoperacnych.
A kontroly sú po 10 dňoch stehy, potom o mesiac a ďalšia až o rok. A mala som normálne stehy, nie vstrebatelne.

Majka1910

Luca123
Doktor tí poradí aké implantaty budú najlepšie. Nechaj si poradiť, je fakt odborník. Ja ked som bola u neho na konzultacke tak bol so mnou aj priateľ vo vnútri a úplná pohodicka.. takže kludne

lilabmw

mirus

po 3,4 tyzdnoch nohy a potom pomalicky postupne som cvicila ramena ale nic take kde som nad hlavu ruky dvihala a brucho mi moc neslo tahali ma jazvy to si pamätam ze som to skusala uz po mesiaci ale oficialne mi to slo az neskor asi po 5,6 tyzdnoch tusim

Nela7

misaaa

to poznam ja som tiez dost stresovala, no prve dni boli dost blbe ale tak ten 4-5 den sa to uz dalo vydrzat, teraz som 8 den po a uz som vpohode :-) drzim palce...ku komu ides a ake implose si davas??mas foto v galerke?

Luca123

Super, doma skusim odfotit a poslem. Moc dakujem za rady baby....uz mam clekom tremu zo zajtrajsku a to je len konzulatcia :)

Elissa

lilabmw

vdaka. Ten prispevok som citala, len som si nebola ista, ci to je komplet cena. Cena je v pohode, aj cakacka pre mna osobne. Ja si opku posuvam uz 2 roky, tak toto prezijem :-) Uvidim, kedy bude najblizsi volny termin na konzultaciu.

Luca123

Co sa tej velkosti tyka, tak napr. mne bolo navrhnute 360 ml a doki povedal, ze to budu take dobre dvojky. Takze podla ml tazko odhadnut velkost, zavisi predovsetkym od zakladu a typu implantatu.

Susy1982

Luca 123
,spravkyna nasej galerie zajacik ti potom z tejto emailovej adresy galeria@zoznam.sk posle odkaz na stranku a pristupove heslo nasej galerie na tvoju emailovu adresu resp. na tu z kt. foto posles, fotku posli bez tvare,z predu a z boku