Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

orchydei

aj ja som sa konečne odvážila na nové prsia,mám konzultáciu u Mudr.Ježovitovej(Pezinok)máte niektorá od nej prsia?

angie77

vladka19

prajem TI veľa síl , ale pre mňa si aj tak veľmi, veľmi silná osôbka na ktorú som veľmi často myslela a spomeniem si na Teba vždy ked baby idú na reoperáciu len z dôvodu že sa im máli a chcú ešte väčšie a ešte krajšie..nieže by som im to zazlievala,to nie, len si vždy pri tom spomeniem na Teba, že čo by si ty dala za zdravé prsíčka a my rýchlo zabúdame aké sme mali prsia pred opkou...človek by sa mal radovať aj z maličkostí a ja dúfam že si nám to zase väčšine pripomenula aspoň trošku...ak žena nie je so svojím telom spokojná - ja stále tvrdím že to je v hlave a môže podstúpit aj 50 operácii a nezbaví sa toho ak si neváži svoje telo.

Tebe prajem veľa štastia Vladka, treba na to tvrdé lakte aby si niečo vybojovala v tomto svete, dúfam že máš okolo seba tých správnych ludí ktorý ta podržia a pomôžu ti...prajem ti už len to najlepšie do života

Rozalka

Vladka

nemám slov na tých doktorov, prajem ti z celého srdca aby ťa červeň dal dokopy, aby si sa konečne vedela tešiť s prs, so života... cmuk

Matka872

vladka19

a never tomu ze tam bolo iba toto zle vlozenie,co pises jedno pod sval a druhe pod zlazu.
Lebo to by ti nerobilo take problemy-bolesti ake opisujes.
Toti dementi v tom chirmede museli byt ozraty isto.

zajacik_006

mamita
áno martinka je po reopke,ale ani tá nedopadla dobre. Aj na českom omlazení,sa pýtala dievčat na dobrého lekára,ktorý by jej tie dokazené prsia opravil. Jej lekár už s ňou nechcel komunikovať o oprave.

Matka872

vladka19

vies,ked uz maju kocky vysnivane prsia tak naco tu budu chodit.Riesia si ine veci.A vobec nemusi byt pravda ze sa prsia s prepacenim ,,dojebu,, po roku,dvoch.
Samozrejme ked ich urobi normalny doktor,co ma vsetkych pokope a nevlozi implantat jeden tak a druhy inak a bohvieco este.
Poznam od nas z mesta jednu dievku co si dala urobit prsia.Pred opkou nemala ani paru o silikonoch.Zatial co ja viem tak jej vadi velkost.Ze vlozil jej najviac co sa dalo a to bolo 325 ml :-O :-O

mamita

zajačik
pozerala som tú martinku...ale ved tá má fotky po reopke...dávala si to robiť u niekoho iného??....inak baby je to hrozné...myslíme si že po troch mesiacoch sa už nič nemôže stať a potom takéto sklamanie...fakt neviem čo by som robila..ked si predstavím že by som mla celú tú bolesť prežiť znova je mi zle..obdivujem každú jednu ktorá to musela prežiť a zvládla to bez liekov...

mamita

mimma...približne 3200e so všetkým...mám polytech okrúhle 460 ml...a neviem o koľko sa navyšuje cena lebo ja som dostala hneď sumu so všetkým

mamita

zajačik
napísala som že ,,údajne" lebo neviem ako to dopadlo pretože som to ešte nedočítala...dostala som sa po stranu kde píše že ide na reopku v rámci reklamácie...ale ak to dopadlo tak ako píšeš tak to ma mrzí....no ja zatiaľ z mojej skúsenosti nemôžem na dokiho povedať krivé slovo....ale pravda je že som bez komplikácii...

Rozalka

vladka
teba prvýkrát operoval Magdo??? ja som myslela že Karčmár... ešte dobreže som ku nemu nešla, ja som tam bola objednaná a o pár dní som sa preobjednala ki Očenášovi... Ja som počula že len Karčmár čo operoval... aspoň tak som počula...
A tebe nie Očenášovu faktúru mali zaplatiť ale aj tie prachy vrátiť ktoré si im dala za operácie!!! toto by malo byť minimum čo mohli pre teba urobiť...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk