Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Luca

300ml ti asi trojky nespravi pokial nemas svoje dvojky uz teraz alebo nemas 150cm a 45kg to len pre uvod takze kludne chod do väcsich po opke su troska väcsie ale odpuchnu potom a aby si nebanovala tych peniazkov.Aka si vysoka a kg?A ake mas svoje jej tiez dolezite ale Dr. Cerven je odbornik takze on ked mu povies tvoju preedstavu zhe chces trojky tak ti navrhne sam on uz to ma v oku takze je to tu zbytocne nejako riesit niesme dr. :-) ale ber co najviac ja mam 400 a mam C a predtym take male A

Susy1982

Luca 123
ahoj,neviem ci si uz kojila a ci mas dieta ,pokial nie a prsia chces mat aj po dietati pekne a nechces ist kratko po tom na dalsiu op ,tak do 400ml,podla mna je tak idealne,zavisi od toho ake mas svoje prsia teraz.Lekar ta pomeria ,naverhne ti co je lepsie,ale zvol si zlatu strednu cestu.Naozaj vela zalezi ake mas svoje teraz ak su moc povisnute tak vecsi implos ak nie tak mensi ,tak ako som napisala vyssie..

lilabmw

zuleko

to nema svoje to ma implose som kukala jej stare foto ona mala svoje take dvojky ale nie 4ky :-) podla mna ma bud po zlazou ze tak klesli dolu alebo jej to anatomy po rokoch spravili preto teraz 800 a aj ludia s adama mi hovorili ze ma spravene ze to len ona tvrdi ze nie :-) takze tiez som moc zvedava na ten vysledok 15.04 ide k Cervenovi

Luca123

SOm to nejakym sposobom dala zas, sorry. No neviem,c i to nie je hlupe ho tam tahat k nemu ale ais ho vezmem :) pozeram si stranky a vacsinou sa mi tiez pozdavaju nad 300ml ale vela ludi mi vravi, ze je to moc...o zas necchem lutovat, ze ked uz som tolko prachov obetovala, tak to bude male :)

Luca123

Ahojte, idem zajtra uz konecne na konzultacia k Dr. Cervenovi ohladne silikonov. STale zvazujem akuvelkost vlastne chcem. Neviem ako je to na tie ml ale chcela by som nejake pekne trojky :) Myslite, ze ked mu poviem 300ml tak je to malo alebo vela? Odporuci mi alebo ako to tam funguje? Idem aj s priatelom a chcela by som aby mi aj on ako chlap pri konzultacii pomohol, predsa chlap ma prsia viac v oku nez baba, myslite, ze bude moct ist somnou partner dnu na konzultaciu alebo to nie je dobry napad? Mam 175cm a 57kg. AKe Vam odporucil....Dakujem moc za kazdu radu

M.i.r.u.s6

Luca123
moja myslum ze nie je problem ze moze tam ist s tebou a urcite si nechaj poradit oni sa v tom vyznaju ale mu povedz ze ces prirodzene 3ky teraz sa to tak neda zaezi aj od zakladu a tak ale 300 325 350 by ak mas maly zakad na tie 3 no on ti poradi

Susy1982

zrejme nastava novy trend vo velkosti prs..avsak urcite aj plackova ma podla mna viac menej biznisovy dovod k ich zmene.Drzim jej palce ved tie ,kt.sme boli na op alebo na reopke vieme ake to je a sme radi ze je vsetko ok.Zdravie a zivot je len jeden tak si ho treba co najlepsie osladit a vylepsit.Ja som tiez vysoka 170cmm ,k mojej postave si myslim,ze su moje ES tak akurat a kebyze mam 180 tak ako ona tak by som si vedela predstavit max. 200ml.naviac ,ale viac nie ,ale kazdy ma svoj vkus a svoje dovody ...nech to vyde na vybornu, kazdej uprimne to zelam,samozrejme aj Zuzane P.

Luca123

Ahojte, idem zajtra uz konecne na konzultacia k Dr. Cervenovi ohladne silikonov. STale zvazujem akuvelkost vlastne chcem. Neviem ako je to na tie ml ale chcela by som nejake pekne trojky :) Myslite, ze ked mu poviem 300ml tak je to malo alebo vela? Odporuci mi alebo ako to tam funguje? Idem aj s priatelom a chcela by som aby mi aj on ako chlap pri konzultacii pomohol, predsa chlap ma prsia viac v oku nez baba, myslite, ze bude moct ist somnou partner dnu na konzultaciu alebo to nie je dobry napad? Dakujem moc za kazdu radu

Zuleko

Lilabmw
Podla mna to ma zadarmo preto, lebo im urobi reklamu, cely priebeh jej operacie sa bude nahravat. Takze ona urobi zadarmo reklamu a oni prsia;)Jednoducha matematiky. A s tou Gasparovicovou, to nemyslis vazne ze ona si ide davat 800 ml, ved ona ma svoje obrovske prsia.