Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ja som citala dole pod clankom pise ze musi ist na operaciu ze ma komplikacie tak bud je to jej obhajova alebo jej nieco Jezovitova posrala a teraz jej reopku daju zdarma a este si spravi reklamu na tom ,to si myslim ja.Aj Gasparovicova si ide dat 800ml a plackova nieviem presne ale urcite asi 950-1000 lebo najväsie ma Minarikova a ta ma 900 ml a neviem co trepu ze si ide davat 800ml tieto clanky sa fakt zakladaju len na 40% pravdy ostatne vymysli a najviac ma pobavila ze plackova bude mat vo finale desiatky :-DDDDD tak to ma zabila no 20ky podla mna :-D tak ako jej padli tieto si myslim ze jej padnu dole aj okruhle len budu plnsie lebo ona mala svoje povodne ,tolko moj nazor ale nech si kazda da kolko chce ked bude spokojna :-D

Elissa

Queen

Dakujem. Cerven operuje iba v BB a ZV? V akych intervaloch byvaju pooperacne kontroly? Chcem mat prehlad, ako casto spravim cestu BA - BB :) Cena cca 2700 za anatomy je uz konecna? Teda vratane noci na klinike a predoperacnych vysetreni? Rozmyslam, ze nakoniec pojdem k nemu:)

Mery NR

dobre som čítala, klinika Plačkovej robí prsia zadarmo? niekomu sa žije :-) som zvedavá na výsledok, lebo bez podprdy má už aj tieto dosť nízko

Nela7

misaaa

ahoj som ti tu vcera chybala? :D ...bola som na tie stehy, ale mala som to az neskoro poobede, tak ked sme sa vecer vratili, uz sa mi sem nechcelo, nevybral mi este vsetky stehy, iba cast, idem 2 tyzdne znovu, foto som poslala do galerky...

Nela7

silia

ahoj no vcera som tam bola, vybral mi len par stehov, ostatne este musia pockaj, idem o 2 tyzdne zase...a boliet to neboli, ale to tak neprijemne stipka ale da sa to vydrzat...foto som uz poslala do galerky, tak potom mrkni :-)

lilabmw

question

super dakujem ze aspon niektora odpisala 2400 to je super cena no rozmyslam ze si pockam.Ako sa vola ta klinika vo zVolene kde operuje alebo mas cislo tam?

dakujem krasne