Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jankakajka

Zuzanab17..... za malinko :-Dto su normalne lockty to zblnkotanie a stipkanie a svrbia preto lebo koza je natiahnuta ked sa budes moct sprchovat tak si vzdy riadne ponatieraj prsia aby si nemala suchu kozu ...ja pouzivam excipial a biodermu na velmi suchu pokozku alebo kokosovy olej :-D

zuzanab17

JANKAKAJKA

Už teraz je to lepšie a lepšie ale teda tí poviem prvé hodiny som hundrala ako stará baba, ja bolesť znášam dobre ale toto bolo dosť....ale teraz celkom pohoda sedkam, akurát ranky začínajú stipat.....A v prsickach mi občas akoby zabublinkuje ;))))) a svrbia má :D
Moc ti ďakujem za podporu :)))

jankakajka

Zuzanab17....tak prsatica ono to bude kazdy den lepsie neboj ved ta bolest za to stoji:-) pekne sa setri nenamahaj sa a ked budes mat bolesti das si neaky liecik .....tak rychle uzdravenie ti prajem:-)

zuzanab17

Ahojte kocky
JANKAKAJKA

Nooo som 24 hodín po opke a musím priznať že som strašne ubolena....prvá noc hrôza, myslela som si že to môj chrbát nezvládne :D ale už sedím doma na gaučiku, oddychujem a predychavam už len tie tlaky...
Inak klobúk dole sestričky a vôbec celý personál na klinike paráda, milé a ochotne, paráda.

Verim že zajtra bude lepšie....

jankakajka

Yanka8...neboj to postupne odpuchne mne ten opuch zacal ustupovat az po 6 tyzdnoch ale stale tam je cice nie uz tak moc ale je ...no ma dr.ukludnil ze sa to da upravit a ci to je docasne to neviem na to som sa nepytala ale verim tomu ze ten opuch do pol roka zmizne:-)

Zuzanab17......ahoooj ptsatica tak ako?cely den myslim na teba :-)

bobcatko173

Henulka33

Ja ani neviem,zapal ani hematom si myslim ze to nie je,len tym,ze sa mi to pomalicky hoji sa chce uistit,tak mi dal atb tak uvidime lebo este tyzden ich budem brat..a som rada,ze sa to hoji:) snad coskoro budeme obe fit ;))

henulka33

bobcatko173

Ahoj, bola som dnes, vymenil mi tú náplasť, povedal že sa to dobre hojí, aj jazvy že sú pekné tenké, ale pre istotu mi dal antibiotiká, koli tomu hematomu, ktorý sa mi nema kde v tele vstrebať, keďže mam malo tuku a podkožného tkaniva :D

a tebe čo povedal? máš tam zápal? alebo tiež nejaký hematóm...

henulka33

bobcatko173

Ahoj, bola som dnes, vymenil mi tú náplasť, povedal že sa to dobre hojí, aj jazvy že sú pekné tenké, ale pre istotu mi dal antibiotiká, koli tomu hematomu, ktorý sa mi nema kde v tele vstrebať, keďže mam malo tuku a podkožného tkaniva :D

a tebe čo povedal? máš tam zápal? alebo tiež nejaký hematóm...

yanka8

Jankakajka nieco podobne mam aj ja na lavom prsku, akoby opuch, stale sa to nemeni a to som uz mesiac po op. To je dobre vediet, ze ak by sa to nezmenilo tak sa to da vyriesit tukom, ale to je tiez len docasne nie?

Zuzanab17 drzim palce zajtra a neboj sa, vsetko bude v poriadku

Lauritania na boku si spavala prosim ta odkedy? Ja ked si lahnem na chvilku na lavu stranu tak sa uz celkom da, ale na pravu stranu este prilis nemozem, lebo ma zacne boliet prave prsko v tej hornej opuchnutej casti.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk