Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Vladka19
Len ma to zaujima ak ti to nevadi: to ti tobil modelaciu len zvonka ci ti to reparoval komlet aj zvnutra odstranoval tu fibrozu? Aka je to bolest teraz po? Taka ako po augmentacii? To musel byt "masiarsky zakrok" prepac za vyraz, dufam ze sa ta to nedotkne, len rozmyslam ze to asi nebolo jednoduche dat do poriadku to dovrzane " dielo"..

Lucia83

Xexenka
Ahoj ty sem uz nechodis? Len ma zaujimalo ako sa mas a ako si spokojna s reopkoou? Ci je vsetko ok?

Tomaska
Ahoj ciculka moja, prsia mas krasne! Stale ti to hovorim ze su pekne! A ten sedy topik kraaasa.

Skoricka
Cica ty nedas s nami to stretko 4/4? Uz si obejednana na tu kontrolu? Pisala som si aj s mackou ale uz nemal volny termin dr v ten den co ideme my s tomaskou.

Vladka 19
Zelam nech ti to uz konecne dobre dopadne a nech si spokojna, lebo si si musela vela prezit a si velmi silna zena! Klobuk dolu. Daj vediet ako si dopadla. Kedy ides?

bimbi

Martinkalinka
Vysoky profil znamena ze z profilu prska idu viac dopredu ako pri strednom a nizkom.. Ale ber co ti navrhol, on to ma v oku.. Do galerie sa mozes dostat len ak budes pravidelne prispievat na toto forum a ked posles foto svojich prs bez tvare aj so svojim nickom na mail galeria@zoznam.sk.. Potom dostanes mailom pristupove hesla..

olivka21

Lilabmw
Presne ako pise question,ceny su rovnake aj v bb,aj zv.
A co sa tyka plackovej,tak myslim,ze velky rozdiel jej to nespravi. Ja uz by som dala aspon 900vky,zvlast na jej ochabnutu kožu...

kosta123

mahulienka
ako mám dosť a že to jej zaplatí klinika ?? kokso keby tie kliniky radšej zaplatia opravy alebo vrátia peniaze babám ktoré sfušovali :/ smutné no...