Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Nela7

..noo :-( a tu Vladku robil Magdo, tak ako aj mňa ... on mi hovoril, že každému doktorovi sa už niečo podarilo pokaziť veď všetci sme len ľudia a občas každý urobí chybu..tak nikdy nevieš, dúfam, že ja nebudem ten prípad, môj vnútorný pocit aj všetko mi hovorilo, že to bude ok, tak snáď...no ja som dnes presne 2 týždne po a stále to nie je najlepšie, stále taká obmedzená, ale ozaj každým dňom je to lepšie..a ty ako? ináč ty nemáš citlivé bradavky?ja staašne a spod tej podpiry mi ich kvalitne vidno :(

Mimma17

zoe23

ved ja som presne ten isty pripad ako ty ja teraz riesim mladeka a trsku dnes som sa objednala na konzultacku do nr na 18teho aprila a zajtra chcem volat ten trencin ohladne dr trsku....ty si davas ake implantaty a cca kolko cena? ja musim ist aj na modelaciu pradaviek mam vykojene

zoe23

Mimma

no ja som sa rozhodovala medzi Mladekom v NR a Trškom z BA a ja vlastne ani neviem prečo idem z BA cestovat za tym Mladekom :D ja mam z neho proste taky pocit ze on ma to estetično v sebe ak vieš co myslim aj ta klinika je fakt krasna...

A ja som mala na mysli napr.
O705bubu, mamita, fifi bb, babydoll, Sakura, matilda1 a o tych čo pisala zajacik tak to ani neviem :(...

Elissa

Baby, nestraste ma! Viem, ze sa moze stat hocico, ale tie zdeformovane prska ma desia. A este k tomu Trskova praca. Zase som na pochybach...ach

zajacik_006

Mimma
od Tršku majú prsia mondan aj martinka54 a to sú ďalšie z tých dievčat,čo majú s prsiami problémy. Ale samozrejme,že aj iné holky.

Mimma17

zoe23

a preco si nakoniec k nemu nesla a dakujem za odpoved ved kukam ze na mna kazdy kasle a neodpisuje napis mi prosim niky dievcat co maju od neho prsa nechce sa mi hladat v kazdom albume alebo aspon jednu kocku..a pride mi ovela cenovo dostupnejsi ako dr otcenas lebo s toho som este doteraz v soku s tej sumy 4600e

zoe23

Mimma17

kedze ti este nikto neodpovedal a ja som zas nalepena na tomto fore jak psycho :D tak ti aspon poviem, ze Trška robi s implošmi Polytech

Ja som bola u neho len na konzultačke-info sype ako z rukava :)

A baby v galerke maju od neho pekne prska, aj ja som skoooro k nemu išla :)

Nela7

silia

ahojky vitaj v klube ja som nasla uz 3 baby v galerke s zdeformovanymi prsiami :-(( aj tak vladka tuism co t des pisala :-/ ta ma dokonca Nagory ako aj ja...teiz sa bojim ze budem cvilku rada z prs a potom budem este plakat :-( ...ako sa inak citis??uz si ok?

nanka

matik,
tak ti budem drzat palce. inak pekny datum :) a vzdy ma potesi, ked tu potom baby napisu, ze sa to da zvladnut, tak nech je to aj tvoj pripad ti zelam.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk