Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Martinkalinka

Ja idem tiež k dr červeňovi 24.4 a on pred opkou vždy príde pokreslí podebatuje a ideme na to :)myslím že to má v oku a to čo ti povedal pri konzultačke napr. Od kial rez a že ten lavý prsník treba dvihnúť, isto ti to povie znovu že o tom ste sa bavili..ozaj kde budeš mať rez? Ja sa stále neviem rozhodnúť :-/

anonym_76

Nattasa
dakujem za odpoved, ja by som chcela velkost okolo 260ml, chcem aby to vyzeralo prirodzene.. preto som zvedava na tvoje foto..vies aj presne rozmery tvojich implosov,mas vysoky profil?erika

Nattasa

Anonym76
Poslem. Zatial som nechcela, bala som sa porovnavat s inymi babami, ze mala som toto a hentak...
Ja som to nechala na neho uplne.
Mam anatom 270ml ES. Chcela som prirodzene, mam teraz C. Boli B. Po 2 detoch. Lol

Nela7

Nattasa

plavat uz po 6 tyzdnoch??no super :-)) to sa mi paci...a bicykel by som aj ja potrebovala veru, lebo mam problemy so stehnami :-( ...a inak cvicit a behat si sa nahodou nepytala??...poslala si uz foto do galerky??ake mas implose? a kde si bola na opke?

Nattasa

Martinkalinka, nanka
Tiez som bola operovana vo zvolene. A predtym konzultacka. A tiez som sa bala ci si zapamata ze steh na zlazu mi povedal ze mi da.
A este pred opkov ma kreslil, tak sa s nim rozpravas a baby mal to zaznacene v nejakom zapisniku. Videla som.
Cerven je PAN. Nebojte.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk