Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

martinkalinka

Nattasa

dakujem za odpoveď... upokojila si ma, ze sa s nim teda este pred opkou mozem pozhovarat :) ale strasne sa bojim, ze sa nieco pokazi.. a chcem sa este spytat ako to je s tym profilom?? neviem ci v tom zhone som to prepocula ked som bola na konzultacke.. V papieroch mam 320 eurosilicon TMM3

lilabmw

BOLA Z VAS NIEKTORA OPEROVANA U CERVENA V ZV? please info zeny :-) ma to fakt zaujima zvazujem zeby som si na Cervena pockala

Elissa

Ahojte,
prosim Vas, po nedavnych prispevkov na margo prace Trsku zacinam zvazovat Cervena. Vie mi niektora povedat, ako je cca na tom s terminami (konzultacka a opka)? Mozno sa mu ozvat aj na mail ohladom konzultacie, ci to vybavuje sestricka na telefone? Ako teda prebieha objednanie na konzultacku? Vdaka

bibi13

Zajacik

A vedela by si si predstavit vacsie prsia? Ale to nie je iste, ze by sa to tym vyriesilo, ci ano? Budes s tym nieco robit? A kto ti vlastne robil prsia?

zajacik_006

bibi
vieš mala som dosť vykojené prsia,obe deti som kojila cez tri roky.A tak moje dvorce pozerajú dole a nie rovno. Mali sa tam zrejme vložiť väčšie implantáty a tým pádom by sa tá vykojená koža úplne vyplnila.