Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Mimma

:) jej fakt? :D
ale ja som uz vybrala :) Mladeka!

Inak tusim ti nikto neodpovedal ani na cenu tej konzultacky, tak u Mladeka je to 20eur a u Tršku som v BA platila 15eur

Ja som ale plocha, davame Nagor impleo 320-360ml a vysoky profil (hadam sa to tam natrepe :D)a okruhle a cena 2800(vratane predoperačnych) a u Tršku bez predoperacnych to malo byt 2600 a nie Nagor ale Polytechy.

No a teraz nechcem na nikoho kydať alebo niekoho uprednostnovat ale ked mas mat aj tu modelaciu tak z tychto dvoch by som si vybrala radsej Mladeka(a nie preto ze tam idem ja ale tak asi by ma odradili tie baby co spomenula zajačik ale ako plocha by som šla určite aj k Trškovi,len ta modelacia je proste zlozitejsia...)

silia

Nela7

..noo :-( a tu Vladku robil Magdo, tak ako aj mňa ... on mi hovoril, že každému doktorovi sa už niečo podarilo pokaziť veď všetci sme len ľudia a občas každý urobí chybu..tak nikdy nevieš, dúfam, že ja nebudem ten prípad, môj vnútorný pocit aj všetko mi hovorilo, že to bude ok, tak snáď...no ja som dnes presne 2 týždne po a stále to nie je najlepšie, stále taká obmedzená, ale ozaj každým dňom je to lepšie..a ty ako? ináč ty nemáš citlivé bradavky?ja staašne a spod tej podpiry mi ich kvalitne vidno :(

Mimma17

zoe23

ved ja som presne ten isty pripad ako ty ja teraz riesim mladeka a trsku dnes som sa objednala na konzultacku do nr na 18teho aprila a zajtra chcem volat ten trencin ohladne dr trsku....ty si davas ake implantaty a cca kolko cena? ja musim ist aj na modelaciu pradaviek mam vykojene

zoe23

Mimma

no ja som sa rozhodovala medzi Mladekom v NR a Trškom z BA a ja vlastne ani neviem prečo idem z BA cestovat za tym Mladekom :D ja mam z neho proste taky pocit ze on ma to estetično v sebe ak vieš co myslim aj ta klinika je fakt krasna...

A ja som mala na mysli napr.
O705bubu, mamita, fifi bb, babydoll, Sakura, matilda1 a o tych čo pisala zajacik tak to ani neviem :(...

Elissa

Baby, nestraste ma! Viem, ze sa moze stat hocico, ale tie zdeformovane prska ma desia. A este k tomu Trskova praca. Zase som na pochybach...ach

zajacik_006

Mimma
od Tršku majú prsia mondan aj martinka54 a to sú ďalšie z tých dievčat,čo majú s prsiami problémy. Ale samozrejme,že aj iné holky.

Mimma17

zoe23

a preco si nakoniec k nemu nesla a dakujem za odpoved ved kukam ze na mna kazdy kasle a neodpisuje napis mi prosim niky dievcat co maju od neho prsa nechce sa mi hladat v kazdom albume alebo aspon jednu kocku..a pride mi ovela cenovo dostupnejsi ako dr otcenas lebo s toho som este doteraz v soku s tej sumy 4600e

zoe23

Mimma17

kedze ti este nikto neodpovedal a ja som zas nalepena na tomto fore jak psycho :D tak ti aspon poviem, ze Trška robi s implošmi Polytech

Ja som bola u neho len na konzultačke-info sype ako z rukava :)

A baby v galerke maju od neho pekne prska, aj ja som skoooro k nemu išla :)

Nela7

silia

ahojky vitaj v klube ja som nasla uz 3 baby v galerke s zdeformovanymi prsiami :-(( aj tak vladka tuism co t des pisala :-/ ta ma dokonca Nagory ako aj ja...teiz sa bojim ze budem cvilku rada z prs a potom budem este plakat :-( ...ako sa inak citis??uz si ok?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.