Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

bibi13
moja nem boj lebo ak by sme vsetky ristupovali k tomu ze sa nieco stane nik by to toho nem siel po prve a po druhe nesmies si take vobec pripustit prosze nic sa nem moze stat:)))
ako respetk a obavy sme mali jasan je to predsa zasah do organizmu len sa musis spravne naadit:)

orchydei

aj ja som sa konečne odvážila na nové prsia,mám konzultáciu u Mudr.Ježovitovej(Pezinok)máte niektorá od nej prsia?

angie77

vladka19

prajem TI veľa síl , ale pre mňa si aj tak veľmi, veľmi silná osôbka na ktorú som veľmi často myslela a spomeniem si na Teba vždy ked baby idú na reoperáciu len z dôvodu že sa im máli a chcú ešte väčšie a ešte krajšie..nieže by som im to zazlievala,to nie, len si vždy pri tom spomeniem na Teba, že čo by si ty dala za zdravé prsíčka a my rýchlo zabúdame aké sme mali prsia pred opkou...človek by sa mal radovať aj z maličkostí a ja dúfam že si nám to zase väčšine pripomenula aspoň trošku...ak žena nie je so svojím telom spokojná - ja stále tvrdím že to je v hlave a môže podstúpit aj 50 operácii a nezbaví sa toho ak si neváži svoje telo.

Tebe prajem veľa štastia Vladka, treba na to tvrdé lakte aby si niečo vybojovala v tomto svete, dúfam že máš okolo seba tých správnych ludí ktorý ta podržia a pomôžu ti...prajem ti už len to najlepšie do života

Rozalka

Vladka

nemám slov na tých doktorov, prajem ti z celého srdca aby ťa červeň dal dokopy, aby si sa konečne vedela tešiť s prs, so života... cmuk

Matka872

vladka19

a never tomu ze tam bolo iba toto zle vlozenie,co pises jedno pod sval a druhe pod zlazu.
Lebo to by ti nerobilo take problemy-bolesti ake opisujes.
Toti dementi v tom chirmede museli byt ozraty isto.

zajacik_006

mamita
áno martinka je po reopke,ale ani tá nedopadla dobre. Aj na českom omlazení,sa pýtala dievčat na dobrého lekára,ktorý by jej tie dokazené prsia opravil. Jej lekár už s ňou nechcel komunikovať o oprave.

Matka872

vladka19

vies,ked uz maju kocky vysnivane prsia tak naco tu budu chodit.Riesia si ine veci.A vobec nemusi byt pravda ze sa prsia s prepacenim ,,dojebu,, po roku,dvoch.
Samozrejme ked ich urobi normalny doktor,co ma vsetkych pokope a nevlozi implantat jeden tak a druhy inak a bohvieco este.
Poznam od nas z mesta jednu dievku co si dala urobit prsia.Pred opkou nemala ani paru o silikonoch.Zatial co ja viem tak jej vadi velkost.Ze vlozil jej najviac co sa dalo a to bolo 325 ml :-O :-O

mamita

zajačik
pozerala som tú martinku...ale ved tá má fotky po reopke...dávala si to robiť u niekoho iného??....inak baby je to hrozné...myslíme si že po troch mesiacoch sa už nič nemôže stať a potom takéto sklamanie...fakt neviem čo by som robila..ked si predstavím že by som mla celú tú bolesť prežiť znova je mi zle..obdivujem každú jednu ktorá to musela prežiť a zvládla to bez liekov...