Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Mirus6
Ja som volala sestricke lebo idem do kupelov tento vikend, a bolo mi povedane ze macat sa mozem, plavat nie. Som 5tt po.

Dlho som tu nebola. Mne prska pekne maknu, len prave mam opuchnutejsie ako lave. To mam v pohode. Ale tusim ste tu niektora pisali ze sa to stava a ze sa to upravi.

Nejde niektora 22.3. Cervenovi?

Mimma17

ahojte chcem sa opytat som objednana 18. aprila na konzultaciu k dr mladekovi ako ste spokojne s jeho pracou? plati sa u neho za konzultaciu ak ano kolko...a este jedna otazocka viem ze operuje aj v tn neda sa k nemu ist na konzultaciu tam ci len do nr? som s pb a mam to omnoho blizsie do tn ako nr dakujem...a zaujimavost je ta ze v pu u dr otcenasa mi bolo povedane ze korekcia bradaviek teda modelacia a augmentacia sa nerobia v jedno sedeni ale najskor modelacia a po dvoch mesiacoch silikony a ked som sa nato pytala na klinike kde operuje dr mladek v nr tak sestricka ze samozrejme ze to robia v jednom sedeni vazne mam pocit ze dr otcenasovi ide len o peniaze zevraj v nr vyjdu silikony od 2500-3000 e a plus modelacia cize max do 3500e by to malo vyjst ja by som chcela tak 420-450 max a anatomy kdezto za toto iste chceli v pu dokopy 4600e a dve operacie konec

Mimma17

ahojte chcem sa opytat som objednana 18. aprila na konzultaciu k dr mladekovi ako ste spokojne s jeho pracou? plati sa u neho za konzultaciu ak ano kolko...a este jedna otazocka viem ze operuje aj v tn neda sa k nemu ist na konzultaciu tam ci len do nr? som s pb a mam to omnoho blizsie do tn ako nr dakujem...a zaujimavost je ta ze v pu u dr otcenasa mi bolo povedane ze korekcia bradaviek teda modelacia a augmentacia sa nerobia v jedno sedeni ale najskor modelacia a po dvoch mesiacoch silikony a ked som sa nato pytala na klinike kde operuje dr mladek v nr tak sestricka ze samozrejme ze to robia v jednom sedeni vazne mam pocit ze dr otcenasovi ide len o peniaze zevraj v nr vyjdu silikony od 2500-3000 e a plus modelacia cize max do 3500e by to malo vyjst ja by som chcela tak 420-450 max a anatomy kdezto za toto iste chceli v pu dokopy 4600e a dve operacie konec

smejo251

Baby opat sa mi odlozila konzultacka som z toho psychicky na dne.uz som myslela ze to budem mat za sebou.ako dlho sa caka na implose?premyslam ako dlho budem este cakat

lilabmw

chcela som dnes ist na tu konzultacku k. DR. Siskovi konecne a ma volno cely tyzden je mimo domu takze az pondelok buduci no nevadi :-)

lucus ako sa citis?pripravena buduci tyzden ides nato nie?ake to budes mat ?predoperacne spravene?

bimbi

Vladka19
Ahoj, ani nevies ako sa tesim za teba ze mas opku za sebou, vsetko je na dobrej ceste a zelam ti, aby sa ti to krasne zahojilo a bola si spokojna, po tom vsetkom co si si prezila..casto som si na teba spomenula, ako sa ti dari, urcite mas to zle uz za sebou.. Tak hlavne zdrave prska ti prajem a urcite budu aj peknucke od nasho dokiho :)))

M.i.r.u.s6

ahohte baby
som 6tt po a chcela by som vediet este stale sa musim len sprchovat alebo uz si mozem dopriat aj horuci kupel??
o akom case ste sli na kupko??dik:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk