Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

baby aj mne ocenas odporucil ariony,asi sa mu najlepsie oplati s nimi robit...
v stredu idem do interklinik raczovi a som zvedava co mi odporuci ten.

zajacik_006

bibi
ale aj ES sú francúzske. A mimochodom som spoznala jednu holku a ona pracuje s arionmi a hovorila,že sú lacnejšie ako mentor.

bibi13

Zajacik to presne neviem, moze byt, ale uz by som celkovo
Franc. neverila..

A ariony si najdrahsie? Som myslela, ze mentor

zoe23

bibi

este aby som to upresnila, tak ta sutaz sa vztahuje len na augmentaciu (nie korekciu-ta sa doplaca)a uverejnia len meno vyherkyne v časaku

A treba vystrihnut kupony dva (z marcovej a aprilovej EMMY-a myslim ze uz pomaly bude vychadzat aprilova)tak len tolko :)ale ved si ju nekupuj ak nechces,to ja len taaak :)

kosta123

bibi13
Myslím že boli ale neviem či zrovna ARIONY,dr.hovoril ze po tomto chodili autom a nič sa mu nestalo a že aj ked ho nareže tak nič sa s ním nestane a majú doživotnú záruku.

bibi13

Zoe

Nem, ale kuupim.. ale ja aj tak nic nevyhrajem.. a to bya potom dali do emmy? Juuj tak to niee ;)

Kosta

A nahodou co bol ten incident, ohladom vytekania silikonu zo silikonov, tie neboli tiez franc.?

zajacik_006

kosta
kurňa,to je nenormálne!!! Tak nech jej tam vloží implantát taký,aby jej to vyplnil.Niektorí lekári to tak aj sami navrhnú,buď dajú menší a vymodelujú alebo dajú maximum,čo sa zmestí. A keď tak,dať nejakú zľavu,už keď je jeho pacientka. Normálne som sklamaná.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk