Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Anonym76
Poslem. Zatial som nechcela, bala som sa porovnavat s inymi babami, ze mala som toto a hentak...
Ja som to nechala na neho uplne.
Mam anatom 270ml ES. Chcela som prirodzene, mam teraz C. Boli B. Po 2 detoch. Lol

Nela7

Nattasa

plavat uz po 6 tyzdnoch??no super :-)) to sa mi paci...a bicykel by som aj ja potrebovala veru, lebo mam problemy so stehnami :-( ...a inak cvicit a behat si sa nahodou nepytala??...poslala si uz foto do galerky??ake mas implose? a kde si bola na opke?

Nattasa

Martinkalinka, nanka
Tiez som bola operovana vo zvolene. A predtym konzultacka. A tiez som sa bala ci si zapamata ze steh na zlazu mi povedal ze mi da.
A este pred opkov ma kreslil, tak sa s nim rozpravas a baby mal to zaznacene v nejakom zapisniku. Videla som.
Cerven je PAN. Nebojte.

Nattasa

Nela7
No ja som sa na to cvicenie nepytala. Nejako to neprehanam. Davam bicykel len a stroje na nohy. Brucho a ani vrch necvicim. Tak si myslim ze ok.

A volala som sestricke k cervenovi kvoli tym kupelom a ta mi povedala ze macat ano ( doslova

ewel007

Baby boli ma to lave prsko,myslite ze je to oki ?
Mam v nom taky neprijemny pocit a v oboch mam posledne dni take akokeby stahovanie alebo ako to napisat,ako ked v tehotenstve tvrdne brucho..to som mala aj po prvej opke,len to lave je bolave aj ten pocit neprijemny v nom..dakujem :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk