Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mimma17

ahojte tak to som ja o kom kosta pise ako v tom pu je to vazne moc poprosim vas napiste mi kolko cca vyjde korekcia bradavek plus vlozenie anatomickych silikonov zhruba 425ml v nitre u dr mladeka je tu nejaka co bola u tohto dr?dakujem moc musim zohnat inu kliniku kde korekcia plus silikony vyjdu max do 3500e

kosta123

zoe23
akú značku a velkosť si ideš dať?? No to ked je v lete takáto cena ,tak neviem či sa mi oplatí hladať niečo lacnejšie inde a ešte aj to že ja chcem antatom.

zoe23

kosta

ja idem k Mladekovi v juli a cena za gulate je aktualne 2800 eur vratane predoperacnych, takze uz asi zlava na leto nebude :(

ewel007

Kosta

Ja som bola na opku tiez v jeden den s kamaratkou aj na jednej izbe a je to super,aj ta vzajomna podpora a inak klinika ako aj personal sa rovnaju luxusnemu hotelu,ako v bavlnke..

ewel007

Kosta

Ja som za gulate platila v auguste 2580e u Mladeka,je to luxusna klinika a vola sa Avelane,ja som max spoko :-)

kosta123

ZULEKO
Ako je to dosť aj pre mňa ja som rátala tak do 2.600€ že do toho dám.
A je to moja kmotra,dali sme sa nato spolu tak sme chceli íst aj do jednej kliniky aj v jeden deň.Tak to máme zatiaľ v PU rezervované.

Mládek baby cca po koľko € robí ??
Robí len v NR?? či aj niekde inde?? ako sa volá tá klinika??

Zuleko

Ewel
Neviem ci sa moze spat tak skoro na boku,ale pravdepodobne ziaden lekar to asi neodporuca.Len to je take co sa moze, co sa nemoze... Mna telo pustilo tak som spala;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk