Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Olivka

Ved to ze ja som potom rano ako mumia a este k tomu ma dnes moje kamosky aj akosi pobolievaju, Zuleko ty si asi kedy bola po reopke tak fit bez neakych neprijemnych pocitov alebo pobolievania?

Matilda

Zlatko kde si,ako sa mas??

olivka21

Mne vravel doki,ze na boku az po 6tyzdnoch,ale ja uz dlhsie spaam a boku tak,ze narranom ke robim mlieko malej si lahnem na hodinku na jeden boj a potom na druhy.. lebo celu noc na chrbte sivnevem predstavit

ewel007

Zuleko

A to sa moze ? ;-)
Ja som dnes 3 t po opke a neviem ktora kocka tu pisala ze mesiac po opke sa nesmie spat na boku kvoli deformacii,alebo v tomto zmysle nieco,ale mna uz nebavi spat celu noc na chrbte..
A ako sa mas,co prska,posluchaju?:-)

zajacik_006

kosta123
ako sorry,čo už ten Očenáš nevie čo pýtať za opku.Mne to príde ako nezmysel,veď na ich stránke nie je taká cena za augmentáciu. Platí sa tam okolo 2700eur a nechápem,čo za nezmysly vám hovorí.Ako nechcem byť zlá,ja som bola u neho tiež na opke,ale také prachy teda nepýtal. Bola tam aj jedna pani,ktorá išla na výmenu po rokoch a od nej chcel okolo 3200eur za augmentáciu aj modeláciu,lebo po tých rokoch už chcela menšie. A určite viem,že v PU je to lacnejšie ako v BB.

Majuskaa

Kosta123 Vsetky znacky co mame na slovensku su kvalitne dnes som to citala v nejakom clanku to tam červen rozoberal.. tak tam celkom nejde o to ktore su kvalitnejsie alebo nekvalitnejsie ale o to ze su niektore drahsie a niektore lacnejse.. viem ze opka s polytechmi ma vide o 100eur drahsie nez ES... a vyberiem si asi polytechy ale nie preto ze su drahsie a hned by mali byt aj kvalitnejsie ale co som pocula viac bab ma komplikacie s ES.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk