Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

lilabmw

a za kolko cca ti odpuchly??pozeram tvoje foto ty si ich najskvor mala akoby take mensie a casom take pekne akurat :-)) ...ty mas aku znacku a aky probil prosim ta, lebo tam mas napisane len ml a ze su gule...hey v stredu mam kotrolu a aj stehy by mi mali vybrat, takze ak bude vsetko ok poslem foto co najskvor :-)

misaaa

zajacik

no ja som dost mala 162cm a vahu mam tak 58, cize niesom nejaka "vychudnuta" :)
nechcem s tymi prsiami vyzerat tucno.... a sa bojim, ze pre mna uz aj 390ml bude vela....

preco lutujes? chcela si vacsie prsia alebo iny tvar?

Rozalka

vladka19

aj ja ti prajem skoré zotavenie, super, teším sa, že sa to rieši a konečne správnym smerom!
Drž sa!

Mery NR

Vladka19
tak už si PO? teším sa s tebou :-) držím silnoooo moc palce, prajem rýchle bezproblémové zotavenie a dúfam, že budeš s výsledkom spokojná. cmuuk

bibi13

Zoe

To ubehne ako voda.. ale zase na druhej strane aj maj je pre mna daleko;))) .. teda ak dopadne dobre konzultacia..

Misaaa

Ja praveze nechcem velke prsia.. ja chcem take trojky a keby chcem do tych mojich usi silikony, tak budu snad aj patky.. to si anii predstavit neviem.. uvidime co mne povie
lekar.. som straasne zvedava.

zajacik_006

misaaa
aké máš miery? Výška,váha a cm pod prsiami? Ak ich máš moc vykojené,tak si pýtaj čo najviac,čo sa zmestí. Aby si potom neľutovala tak ako ja aj bimbi.Dr.Červeň sa snaží takéto vykojené prsia vyplniť s čo najväčšími implošmi a podľa mňa to je tá najlepšia voľba. Tak sa neboj pýtať,čo najviac.

zajacik_006

misaaa
aké máš miery? Výška,váha a cm pod prsiami? Ak ich máš moc vykojené,tak si pýtaj čo najviac,čo sa zmestí. Aby si potom neľutovala tak ako ja aj bimbi.Dr.Červeň sa snaží takéto vykojené prsia vyplniť s čo najväčšími implošmi a podľa mňa to je tá najlepšia voľba. Tak sa neboj pýtať,čo najviac.

M.i.r.u.s6

Vladka19
moja som tu vcera citala tak som kuk oto a ako neviem co to vsetko sposobilo ale je mi to luto a snad uz ste s dok na spravnej ceste to nejak vyriesit ozaj ja som bola mimo s toho este sa mi o tom aj prisnilo a potom som nemohla spat drz sa

lilabmw

Nela

no ja som ich mala tak opuchnute pomaly az na brade takze v pohode to niesu vytlacene ale opuchnute to chce cas a neviem v poprde to nevidim mas tam len jednu foto v podprde.Kedy ides na stehy stredu?tak potom hod foto a blizsie info.

misaaa

ja inak zacinam panikarit, 8. aprila mam opku, dnes som sa objednala na predoperacne na buduci tyzden...
sa to velmi rychlo blizi

a ja sa bojiiiim

bojim sa aj opky, aj bolesti, ale hlavne vysledneho efektu, ci to bude pekne, ako budem vyzerat s velkymi kozami? :D
nebudu divne? ked mam take ovisaky? vyplni sa to? pomoooooc

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk