Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
Neviem ci sa moze spat tak skoro na boku,ale pravdepodobne ziaden lekar to asi neodporuca.Len to je take co sa moze, co sa nemoze... Mna telo pustilo tak som spala;)

Zuleko

Kostra
A preco musite ist s kamoskou k rovnakemu doktorovi? Ved ked tebe vyhovuje cena naco budes menit? Len pomoz kamoske najst ineho, nech sa nenecha zodrat z penazi.

Zuleko

Kostra
Tu cenu za samotnu augmentaciu este pochopim. Len mi pride cudne, ze ziadne z toho mnozstva implantatov sa nehodia ani jednej z Vas, len tie najdrahsie Ariony.A co sa tyka tej korekcie ta cena je chora. Viacero bab bolo odtial sucastne modelacia plus implose a ani jedna neplatila taku obrovsku sumu. Ja by som zato nedala ani 4000 a nie ze 4600.To je fakt chore, nech sa nikto na mna nehneva.

kosta123

Dievčatá tak ja neviem,asi skúsim aj inam ísť na konzultáciu,dáte mi nejaké tipy na kliniky?? ale tak niekde pobližšie Považskej Bystrice? Do BA isto nie. Vôbec neviem kde sú kliniky,kedže som riešila hneď len Púchov.

cajka

ahojte ja mam implantaty eurosilicone uz 8 rok . boli najlacnejsie apreto som si ich dala. mala som len 225 ml co bola chyba kedze potom odpuchnu a ostanu mensie nez si clovek predstavuje. avsak mam ich zvrasnene a posunute po tych rokoch , kedze som rapidne najskor schudla a potom pribrala 15 kg. uvazujem o novych ale neviem ake bysm mala pozadovat a kolko stoji operacia dnes? neviete ? kolko stoja tie Mentor?

ewel007

Olivka

Ved to ze ja som potom rano ako mumia a este k tomu ma dnes moje kamosky aj akosi pobolievaju, Zuleko ty si asi kedy bola po reopke tak fit bez neakych neprijemnych pocitov alebo pobolievania?

Matilda

Zlatko kde si,ako sa mas??

olivka21

Mne vravel doki,ze na boku az po 6tyzdnoch,ale ja uz dlhsie spaam a boku tak,ze narranom ke robim mlieko malej si lahnem na hodinku na jeden boj a potom na druhy.. lebo celu noc na chrbte sivnevem predstavit