Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jankakajka

Lauritania ....to som ja jajakarinka mam novu prezyvku lebo moja sikovna mala karinka mi vsetko zmazala:-) tak som rada ze mas prska v poriadku a aj tie nozky sa daju doporiadku...tak to verim ze opalene prska su super a pekne to vyzera:-) aj ja som sa uz s nimi uplne stotoznila a ani neviem ze som na neakej opke bola :-) ale rychlo to bezi vsak:-) no eeeecka mam kosicky ja sama som bola v soku ze aka velkost ale si myslim ze ked zmeknu a pekne sa usadia tak o cisielko mensie kosicky si budem kupovat ale oni nie su velke.... musim tu dat nove fotky :-) na bruchu ani ja este nespim ale na boku uz v pohodicke az taky super pocit to je mat krasne prsia tesim sa velmi s nich az taka radost si dat pekne tricko :-) som kludnejsia ked mi dr. Povedal ze sa to da potom upravit ale ako pises do pol roka sa to moze upravit a vlastne do pol roka sa usadzaju ....uz sa tesim na leto konecne sa citim ako zena:-) lauritania ked ja tak rada citam tvoje prispevky vsetko dobre ti prajem :-)

lauritania

zuzanab17 :v sobotu ? aj kamoška ide teraz v sobotu .. dr.červen ;)

jajakarinka - potom hod dake novšie foto , ale myslim že to budeš mať ok , a vidiš to je super , že ak sa to nenapravi tak to vedia doupraviť , parada !!!! ale rataj minimalne 6 mesiacov že sa to može zmeniť !

lauritania

jajakarinka - ahoooj kočka , nahodou som dnes zašla sem , po dlhšej dobe , a hned odkaz od teba :-)......ups až "ečko" ??? waw !!! ja mam len Dečky , ale aj niektore Cečky su mi dobre ...
všetko ok , aj prsia aj nohy , opuch taktiež uźliezol o trochu nižšie , už to skoro vobec nie je vidieť. prsia su krasne . teším sa . už mi ani nepride , že by som tam niečo mala , a nie su original moje . ale stale nemožem spavať na bruchu a to už budu 3 mesiace ... takže len na boku , a ked na chvilku / pri opalovani/ sa natiahnem na brucho tak to sa podopieram lakťami .... na boku sa mi da v pohode , no priamo na bruch nie.. ked som mala svoje velke kozy tak ma nič netlačilo , toto je iné .... posledne 3týždne ma pobolieva v noci jeden prsnik , vždy ked zalahnem , ale je to len take nič , pociťuje to , no nie je to bolesť... sestrička povedala že je to normalne a može to trvať do roka ...prsia su mäkké , fajn , akurat ked lahnem tak stoja poriadne v pozore a vtedy su ešte tvrde .. stehna aj jazvy ok , hoji sa to perfektne , no vidno ich stale a dosť ... plavky som musela kupiť take tie nižšie , žiadne bikinky ale tie boxerkove kratke aby jazvy zatial prekryly. inak som už krasne opalená , aj prsia , a tie opalene kozy vyzeraju fantasticky :D

jankakajka

Slniecko83....ja ani nemam tak velke tie prsia teda sa mi nezdaju velke skor si myslim ze su este tvrde preto taka velkost a mam gulate inplanzaty 375 a 350 ml vysoky profil pooperacnu som mala 75 c..... ked pekne zmeknu bude to ok ....ale naozaj som bola sokovana s tej velkosti podprdy:-) no ved toto ked su neni ciciky je problem ohnat podprdu a teraz ked uz su konečne ciciky je tiez
Problem zohnat podprdu:-) ....

slniecko83

jajkarinka

dakujem za kontaky.Prajem ti aby sa ti prska cim skor urovnali. V tvojom prispevku som citala ze mas 75e podprdu tak to je pekna velkost. ked nie su cici je problem s podprdami a ked su cici tiez je problem kupit spravnu podprdu. Tiez mam niekedy problem kupit podprdu ktora mi sadne

PajaZH

Ahojte cicušky, ja len že sa mám dobre, včera o pol 9 ráno som už bola domka, spím v polosede a od dnes sa už sama v pohode aj postavím z postele, prejdem na WC, splachnem a tak. Poslednú tabletku od bolesti som si dala v noci lebo som sa zobudila na brutálne bolesti ale inak všetko ok, len som riadne unavená a stále by som len spala. V utorok idem na kontrolu tak potom pridám aj nejake foto.

jajakarinka

Slniecko83......ahoj ja som 2 mesiace po opke a mala som opuch na lavom prsku zvrchu a ten opuch mi zliezol na vonkajsiu stranu laveho prska a tym sa mi zda ze ho mam trosku vacsie ale iba zvonkajsej strany tak mi dr.zilka povedal ze keby to nahodou ostalo tak mi do praveho prska zvonkajsej strany vpichnu tuk aby to bolo rovnake ....ale ubezpecili ma obaja doktori ze sa to strati a ze prska sa usadzaju do pol roka tak uvidim po pol roku ake tobude....kontakty mam v pooperacnej sprave ....info@aesthetica.sk......facebook-marian koperniech alebo zilka@aesthetica.sk

slniecko83

jajkarinka

ahojky ty si od cervena ako aj ja a chcem sa ta opytat na vstreknutie toho tuku,totizto ja mam jeden prsnik vyzsie o trosku a doktor mi nic take nespomynal ze keby sa to neurovnalo ze by mi tam dal tuk. Nemas nahodou email adresu na doktora

bobcatko173

Henulka33,

A to aj ja dostanem ci ? Nevies? Lebo o inej sme sa nebavili ale cierna na zips by sa mi pacila haha :) inak pooperacnu mas aku velkost?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk