Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Vladka19
moja som tu vcera citala tak som kuk oto a ako neviem co to vsetko sposobilo ale je mi to luto a snad uz ste s dok na spravnej ceste to nejak vyriesit ozaj ja som bola mimo s toho este sa mi o tom aj prisnilo a potom som nemohla spat drz sa

lilabmw

Nela

no ja som ich mala tak opuchnute pomaly az na brade takze v pohode to niesu vytlacene ale opuchnute to chce cas a neviem v poprde to nevidim mas tam len jednu foto v podprde.Kedy ides na stehy stredu?tak potom hod foto a blizsie info.

misaaa

ja inak zacinam panikarit, 8. aprila mam opku, dnes som sa objednala na predoperacne na buduci tyzden...
sa to velmi rychlo blizi

a ja sa bojiiiim

bojim sa aj opky, aj bolesti, ale hlavne vysledneho efektu, ci to bude pekne, ako budem vyzerat s velkymi kozami? :D
nebudu divne? ked mam take ovisaky? vyplni sa to? pomoooooc

misaaa

Bibi, ja stale tiez riesim, ze ci nemam tie prsa strasne ovisnute, ci potrebujem korekciu, ale Dr Ocenas tvrdi ze nie, ze je to tak na hranici a ja mam naozaj vykojene "psie usi" :))))
ja som vsak nikdy nemala pekne prsia, vzdy boli take "dolu" :(

Ale neda mensie implantaty ako 390ml, pretoze mam vela koze

zoe23

bibi13

myslim ze takych pripadov je nas tu viac :D ... tak ty uz zachvilu ides na to ale ja kym sa dockam jula tak omg :)

bibi13

Kvet mam operaciu 22. maja, pokial sa mi bude pacit konzultacia atd. Takze uvidime. Ja som na konzultacke u ineho lekara nebola, ale pokial sa mi u Hederu nebude pacit, pojdem inam. Ale pevne dufam, ze bude, nerada by som to nechala az na jesen.. uvidime..

Zoe, aj mne sa uz sniva o opke.. mi uz z toho hrabe.. stale o tom istom, ze uz mam po opke a podprdu na sebe..;)

kvet11

bibi13

budem 7 mesiacov po opke a na bruchu už v pohode spávam, už si presne ani nepamätám kedy som začala po troche ležať na bruchu ale myslím že nejak okolo 4 mesiaca ale to bolo fakt len že na minutku aj to asi nie ale v tom šiestom mesiaci to už ostalo také v pohode. Len u každej baby je to individuálne :)) ti už máš aj termín opky či ešte nie?

nela7

no čo skúsila si tu moju radu?? ten tlak na hrudi budeš cítiť ešte dlho ale ono to zo dňa na deň bude ustupovať

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak moja podrprda nebola taka volna a este na vrchu som mala taky pas aby mi nesli hore a aj ja som mala dost hore ved kuk aj na moje a skus aj ine