Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

tak to ano, tam si maknes veru a asi nie len sem tam...hmm, som zvedava ako to budem zasat ja...pockaj ty mas tusim 5 tyzdnov po ci viac?len tak ma to napadlo, ci sa nenamahas priskoro, ale ak to inak nejde...

kvet11

ewelka

že waaau ake bomby už sa teším na stretko :))

Nela7

ja som sa zdvíhala s postele sama aj keď som bola vypodložená ako sa len dalo :)) ale skúsim ti poradiť ja som vždy zdvihla jednu nohu s rukou som sa chytila od spodu za stehno a nohu som ťahala dopredu tak som sa vždy zdvihla viem asi trochu čudné ale proste šlo to tak :)))
a už ti je lepšie??

Majka

fuuuuuj no hrozný pohľad tá to už dobre prehnala. Baby viete si ju vôbec predstaviť šoférovať?? :))))

bibi13

Bimbi tak fakt netusim co je lepsie.. ci usi alebo draha.. ;). Ale idem teda pozret, ako sa to posiela a poslem.. sak dufam, ze za chvilku uz budu pekne..

rita149

Majka1910

Ano bola som v decembri.tak najskôr zavolaj do ambulancii k Mudr.Červeňovi a ked ti dajú termín kontrolu tak zavolaj na objednanie na sono pŕs, tel c.najdes na ich stránke.mne robila sono Mudr.Bukova.budes potrebovat lístok od gynekologa.

bimbi

Nela
Jankamichal mala viackrat problem so sitim, otvarala sa jej rana, mala reopky kvoli tomu, ak sa dobre pamatam tak alergia na sici material, uz si detaily nepamatam, ale trvalo to niekolko mesiacov kym bola ok.. Zial aj toto sa stava, drzali sme jej palce, myslim ze uz je ok , lebo prestala chodit..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk